Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Aimersoft 3GP Converter Suite

Aimersoft 3GP Converter Suite

1.1.66

4.4 / 5 - 85 oy

Video Format Dönüştürücüler

>

3GP Dönüştürme Paketi


Program İndir > Video > Video Format Dönüştürücüler

DVD filmlerini ve video dosyalarını 3GP formatına çevirmeye izin verir.

Aimersoft 3GP Converter Suite, DVD ve video dosyalarını cep telefon video formatı olan 3gp formatına çevirmek için yapılmış hepsi bir arada bir araçtır.

Bir DVD'den 3GP'ye dönüştürücü araç olarak, DVD filmlerinizi alt yazı seçimi, ses seçimi, dil seçimi ve gerçekten daha çok esnek ayarlarla dönüşüm yapıyor.

3gp video dönüştürücü olarak bu program ile AVI, MPEG, WMV, DivX, RM, DAT, MOV, ASF, FLV (Youtube), ve limewire video gibi en çok kullanılan video formatlarından cep telefonu formatına dönüşüm yapabilirsiniz.

Diğer video'dan 3gp'ye çeviri yapan programlarla kıyaslandığında, Aimersoft 3GP Converter Suite Windows Vista ve çift çekirdek işlemcilerle gerçekten mükemmel çalışıyor. Ayrıca çok hızlı ve yüksek stabilizasyon ile DVD ve alışılageldik video formatlarını cep telefonu formatına dönüştürüyor (Nokia, Motorola, Sony Ericsson, iPhone, Samsung, LG).

Bu mükemmel 3gp dönüştürücü ile DVD ya da videolardan Mp3, WVA, AAC gibi cep telefonu ses formatlarında müzik çıkarmak da mümkün.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış