Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

AJ Screensaver Maker

AJ Screensaver Maker

3.06

4.6 / 5 - 41 oy

Masaüstü Gelişimi

>

Ekran Koruyucu Yapma


Program İndir > Masaüstü Araçları > Masaüstü Gelişimi

Herkes bilgisayar başına artık kendi ekran koruyucusunu istediği şekilde yapabilecek.

Herkes bilgisayar başına artık ekran koruyucularımızı kendimiz yapalım hem de kolayca. Ekran koruyucu oluşturmak ve bu oluşturulan ekran koruyucuları kişisel ekran koruyucunuz yapmanız için geliştirilmiş profesyonel bir yazılımdır. Yazılım sayesinde kendinize ait birbirinden güzel birbirinden harika ekran koruyucular hazırlayabilirsiniz ve bunları kendinize ait kendinizin olan kişisel ekran koruyucunuz haline getirebilirsiniz, yazılım kullanıcılarına sağladığı bu iş, ekran koruyucu oluşturma işi gerçekten de birçok rakibine oranla daha gelişmiş ve üstün bir hizmet sağlamaktadır.

Ve birazda siz değerli kullanıcılarımıza yazılımın yaptığı işlemler ve oluşturduğu ekran koruyucuları ve oluşturma aşamaları hakkında bilgilendirelim; Yazılım sayesinde birbirinden harika tam dört çeşitte aklınıza gelecek şekilde binlerce ekran koruyucusu yapabilirsiniz, işte o dört çeşit şunlardır; slayt gösterileri, flash ekran koruyucular, video biçiminde ekran koruyucular ve internet sitesi için ekran koruyucular yapmak bu yazılım ile tabiri caizse bebek oyuncağı.

Yazılım size bir şeyi not olarak düşüyor; Yazılımda ekran koruyucu olarak kullanacağınız resimler JPG/JPEG, GIF, BMP gibi resim dosya formatlarında olmak zorundadırlar, yazılım bu dosya formatları dışında dosya formatını desteklemez. Bitmedi harika özellikler, yazılım sayesinde az rastlanır bir olayı da gerçekleştireceksiniz, yazılım ile ekran koruyucularınıza seste ekleyebilirsiniz, yazılım ile ekran koruyucularınıza MP3, WMA, WAV, MID gibi formalarda seslerde ekleyebilirsiniz.

Yazılımın şuan ki bu sürümü standart olan sürümüdür hem kolay hem de acemi kullanıcılara hitap eden bir yazılımdır, kolay kullanımlı şık bir yazılım.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış