Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Dr. DivX

Dr. DivX

2.0

4.6 / 5 - 54 oy

Video Format Dönüştürücüler

>

DivX formata dönüştürme programı, mpeg, dat gibi video formatları için.


Program İndir > Video > Video Format Dönüştürücüler

Videoları DivX formatına dönüştürme programı

Divx formatının büyümesi aynı mp3 formatı gibi yavaş yavaş ama sindire sindire gerçekleşti. Artık her yerde divx formatına rastlamak mümkün. Divx formatı aslında ilk çıktığında mpeg-4 video ve mp3 ses formatlarından oluşuyordu. O zamanlar ise mpeg-4'ün patenti Microsoft'a aitti.Ama sonraki yıllarda divx geliştiricileri şirketleşti ve divx'i geliştirip Microsoft formatından çıktılar ve divx'in tüm haklarını üzerilerine aldılar.

Aslında divx video sektörünün mp3'ü diye anılır. Çünkü bu formatla bir DVD filmi, DVD kalitesine yakın bir kalitede tek CD ye sığdırmak mümkün.Ama biz ev kullanıcısıyız Divx'in ne olduğunu daha yeni öğrendik diyorsanız işte bu program tam size göre.

En profesyonel divx dönüştürücüsü dr.divx size her türlü video dosyasını divx formatına dönüştürmede yardım edecektir.İhtiyacınız olan tüm seçenekler dr.divx de var.Eğer bu işte amatörseniz dr.divx de otomatik yapılandırılmış 3 ayrı kalite divx video seçeneği var.Daha profesyoneller ise gelişmiş özellikleri kullanabilirler.Bu sürümde çift enkode tekniği ile daha küçük dosya boyutları ile daha iyi görüntü kalitesine kavuşmuş bulunuyoruz.

Dr.divx ile birlikte divx player ve divx'in son codec'leri de geliyor. Yani divx formatı için gerekli her şey bu programda mevcut. Tek eksiği altyazı desteğinin olmaması.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış