Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

ChildWebGuardian

ChildWebGuardian

3.6

4.8 / 5 - 74 oy

Güvenlik Duvarları

>

Çocuğunuzun ziyaret ettiği siteleri merakmı ediyorsunuz, kötü içerikli sitelerden uzakmı dursun istiyorsunuz, ozaman ChildWebGuardian'ı deneyin.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Güvenlik Duvarları

Çocuğunuzun ziyaret ettiği siteleri merakmı ediyorsunuz, kötü içerikli sitelerden uzakmı dursun istiyorsunuz, ozaman ChildWebGuardian'ı deneyin. Çocuğunuz saatlerce internet dünyasında ziyaret gerçekleştiriyor, ve bu ziyaretleri sırasında birçok faydalı içerikli sitelrinde yanı sıra kötü içerikli sitelerlede karşılaşmıyor değil, çünkü internet dünyasında herşey var. Çocuğunzuun bu zararlı içeriklerden etkilenmesindenmi korkuyorsunuz, internet ziyaretlerine bir sınır yada, kötü içeriğe sahip sitelerden erişiminin kesilmesinimi istiyorsunuz, bunu yaparkende çocuğunuzu internetten mahrum bırakıp faydalı içerikden yararlanmasını engellemek istemiyormusunuz, bu isteklerinizin hepsinin bir programda olabileceğinin farkındamısınız yada bunu düşünüyormusunuz, bunların hepsi ChildWebGuardian'ı tarif eden bilgiler...Çocuğunuzun günümüzün istediğimizi bulan her türlü bilginin olduğu internetten mahrum bırakmıyor internete erişimine izin veriyorsunuz ancak internette inanılmaz derecede zararlı içerikli site var , bunlarlada çocuğunzun karşılaşmasını istmiyorsunuz, işte ChildWebGuardian ile bunu başarabilirsiniz, çocuğunuzun aradığı bilgi bir sitede mevcut ancak sitede faydalı bilginin yanı sıra kötü içerikde mevcut, ChildWebGuardian imdadınıza yetişır bu gibi durumlarda ChildWebGuardian ile o siteye erişim hakkı tanırsınız ancak bir müddet yani sınırlama getirebilir çocuğunuz bilgilerini alana kadar kötü içerikle karşılaşmasına engel olmuş olursunuz.

Çocuğunuzun hiçbir kötü içerikle karşılaşmasını istemeyen bir evebeynseniz, ChildWebGuardian ile kötü içeriğe sahip bütün sitelere erişim yasağı koyabilir hiçbir şekilde hiçbir türlü zararlı içerikle çocuğunuzu karşılaştırmamış olursunuz, bu zararlı içeriğe sahip site hertülü bir site olabilir özelliklede pornografi sitesi...


Genel Özellikleri:
- Girmesine izin verdiğiniz siteleri siz belirleyebilirsiniz.
- Popup engelleme seçeneğiylede küçük pencerelerin açılmasını engelleyebilirsiniz.
- Çocuğunuzun hangi günler ve saatler arasında internette dolaşabileceğini belirleyebilirsiniz.
- Özellikle girmesini istemediğiniz siteleri kara listeye alarak erişimi engelleyebilirsiniz.
- İçeriginde seks, kumar, uyuşturucu ve benzeri kelimeler kullanılarak engelleme yapar. İsterseniz kelime ekleme yöntemiyle taranması gereken kelime hafızasını artırabilir azaltabilir veya degistirebilirbilirsiniz.
- Ve gün içinde hangi sitelerin dolaşıldıgını kayıt altına alarak takip edebilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   05-07-2008 17:31  

Sağol.