Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

4Musics Multiformat Converter

4Musics Multiformat Converter

4.7

5.0 / 5 - 88 oy

Ses Araçları & Eklentileri

>

Bu harika yazılım ile birçok, popüler ve diğer ses formatlarını birbirleri aralarında dönüştürebilirsiniz.


Program İndir > Ses & Müzik > Ses Araçları & Eklentileri

Bu harika yazılım ile birçok, popüler ve diğer ses formatlarını birbirleri aralarında dönüştürebilirsiniz. Program sayesinden birçok ses formatını birbileri aralarında dönüştüenlirsiniz üstelik bunu gerçekleştirmek 4Musics kalitesi ve markası ile hiçde zor değil. 4Musics Multiformat Converter dünyada ve Türkiye'de format dönüştürme konsunda en çok tercih edilen yazılımlardan birisidir.Programı kullanmak gerçektende şahane okadar harikaki tarafımızca program 5 üzerinden 5 puanı hakediyor yanlız bu programında dezavantajları yok değil, programın tek dezavantajı kullanım kısıtlamalı olması belirli bir zaman diliminden sonra yazılımın tam sürümünü satın almalısınız. Yoksa başka hiçbir kusuru olmayan harika biir yazılım. Program ile WAV, MP3, OGG, CDA, WMA, AAC, AMR_NB, AMR_WB, M4A, MP2, RA3 AC3, AIFF, FLAC ve MMF formatlarını birbirleri aralarında dönüştürebilirsiniz.

Program bu harika dönüştürme işlemini bu birçok formatta (WAV, MP3, OGG, CDA, WMA, AAC, AMR_NB, AMR_WB, M4A, MP2, RA3 AC3, AIFF, FLAC ve MMF) gerçekleştiriyor, ama siz bunu uzun bir işlem oarak düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, çünkü program bu dönüştürme işlemlerini gerçekleştirirken asla yardımcı ikici bir programa ihtiyaç duymuyor ve ikinci bir yazılım ile çalışmadığı için onu beklemek zorunda kalıp dönüştürme işini uzun bir zamanda değil çok kısa bir sürede gerçekleştiriyor, programa bayılacaksınız.

Bir başka husus ise kullanım koalylığı ve kullanıcı dostu arayüzüdür, programda etiket destekleri bulunuyor bu etiket ID3 etiketi desteğidir, kullanım kolaylığının birbaşka kanıtı ise sürükle-bırak yöntemi bu yöntem bir çok programda mevcut genelliklede kullanımı kolay profesyonel yazılımlara var, bu yazılımda sürükle-bırak yöntemini kendine bir parça olarak kabul etmiştir.

Genel Özellikleri:
- Arayüz (skin) desteğiyle daha çekici arayüzlerle çalışabilirsiniz.
- Gelişmiş çıkış biçimi ayarları sayesinde bit oranını (bitrate) 320 kbps'ye kadar değiştirebilirsiniz. Örnekleme oranı (sample rate), stereo modu, VBR (değişken bit oranı) ve diğer ayarlar bulunmaktadır.
- Kaynak dosyalar dönüştürme işleminden sonra otomatik olarak silinmektedir.
- Sürükle&bırak desteği sayesinde dosyaları windows tarayıcınızdan veya dosya yöneticinizden programa atabilirsiniz.
- Etiket (tag) editörü sayesinde MP3, OGG veya WMA müzik dosyalarına başlık, sanatçı, albüm, yıl, tarz, track (parça numarası), açıklama bilgilerini ekleyebilirsiniz. MP3 ID3v1 ve ID3v2 etiket desteği bulunmaktadır.
- Ses CD'lerindeki CDA dosyalarını MP3, WAV, WMA, OGG biçimlerine dönüştürebilirsiniz.
- Çalma listesi desteği sayesinde M3U, PLS, WAX, ASX, WVX biçimlerinde Winamp ve Windows Media Player çalma listeleri ekleyebilirsiniz.
- Kaynak ve hedefteki dosya biçimleri ne olursa olsun grup halinde dosya dönüştürebilme.

Programın piyasaya sürülmüş en son sürümü olan 4Musics Multiformat Converter 4.7 Türkiye'de ilkkez sadece

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) 'da

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış