Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Medal of Honor: Airborne

Medal of Honor: Airborne

Demo

4.7 / 5 - 82 oy

Demo Oyunlar

>

Dünyanın en iyi oyun firmasından dünyanın en iyi savaş oyunu serisinin en son oyunu, Medal of Honor: Airborne


Program İndir > Oyunlar > Demo Oyunlar

Dünyanın en iyi oyun firmasından dünyanın en iyi savaş oyunu serisinin en son oyunu, Medal of Honor: Airborne. Bilindiği gibi oyun sektörü diyince akla gelen ilk isim kuşkusuz EA Games'dir, çünkü piyasaya sürdüğü harika oyunlar ve grafiklerine verdiği önemden dolayı dünyanın en çok satan ve en çok sevilen oyun markasıdır, EA Games.

EA Games birçok savaş oyunu ortaya çıkartmıştır bunalrdan biriside Medal of Honor serisidir, çok sveildi çok beğeni topladı dünyanın en iyi savaş oyunu olarak gösterildi, ve gerçektende öyle Medal of Honor çok göz kamaştırıcı ve kullanıcıyı kendine bağlayan bir oyundur. Şimdide en son oyunu olan Medal of Honor: Airborne ile karşınızda.

Oyun herzamnki gibi dünya savaşlarını konu einiyor, oyunda hava birliğindeki bir askesiniz 2. dünya savaşının ortasında. Oyunu başlar başlamaz bir uçaktan şağı atlıyor ve demoda size ayrılan bölümleri zevkle oynuyorsunuz, demoda olsa çok zevkli bir oyun...Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış