Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Splinter Cell Chaos Theory

Splinter Cell Chaos Theory

Demo

4.7 / 5 - 50 oy

Demo Oyunlar

>

Harika bir Ubisoft yapımı, Splinter Cell Chaos Theory dünyanın en iyi ajanlık oyunu.


Program İndir > Oyunlar > Demo Oyunlar

Harika bir Ubisoft yapımı, Splinter Cell Chaos Theory dünyanın en iyi ajanlık oyunu. Ubisoft oyun sektöründe artık adını bir marka haline getirmiş, oyun dünyasında kalıplaşmış bir firmadır, ve Ubisoft çok oyun sürdü piyasaya, hepside çok beğenilde çok sevildi taktir edildi, ve ubisoft yapımcılığında dünyanın en iyi gizli ajan oyunu olarak gösterilen Splinter Cell Chaos Theory'u denemeden geçmeyin.

Oyunun birçok gizli ve sabır gerektiren birbirinden aksiyonlu, birbirinden heycanlı görevleri ve bir okadarda zorlu görevleri tamamlanmak için sizleri bekliyor. Hızlı, çevik, ve sessiz olmalısınız görevleri tamamlamak için bunlar size çok lazım olacaktır. Oyunda olası bir dünya savaşını engellemek için çırpınacaksınız ve dünyayı felaketten kurtarmaya çalışacaksınız.

Dünyanın kaderi sizin elinizde, bu dünya savaşı dünyanın sonu olabilir, hızlı olun ve bunu engelleyin. Oyunda yönledirdiğiniz kahraman bir çok modern silah ve araçla donatılmıştır, bir ajanda bulunması gereken herşey var. Oyunda sesler ve görüntü kalitesi olağanüstü derecede harika, oyunu çok seveceksiniz...Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış