Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Space Strike

Space Strike

1.02

4.1 / 5 - 46 oy

Demo Oyunlar

>

Ağır ve süper bir aksiyona hazırlanın...


Program İndir > Oyunlar > Demo Oyunlar

Ağır ve süper bir aksiyona hazırlanın... İçriğinde yüksek gerilimli ve baya da ağır bir aksiyon bulunan uzay ateşcisi olarak adlandırabileceğimiz bir oyundur. Oyunda her oyundaki gibi bir kötülüğe karşı mücadele veriyorsunuz. Uzaylı kötü güçler dünyayı ele geçirmek için sizinle savaşacak, size de tabi ki güzel dünyamızı bu kötü güçlere bırakmayacaksınız.

Uzaylıların saldırılarından korunmak amacıyla elinizden gelen herşeyi ve de daha fazlasını yapmalısınız. Çünkü kötü kuvvetler gerçektende dünyamızı istiyor bu yolda sizden daha inatçı ve daha da hırslı olacaklardır, ancak siz yok olmamak adına savaşacak ve özgürlüğünüzü her zamanki gibi eskidende olduğu gibi devam ettireceksiniz.

Ve sıra büyük mücadelede, geminizin kaptanı sizsiniz, ve en iyi şekilde savaşacak askerlerinize yön gösterecek gerçek bir komutan gibi bu yolda devam edeceksiniz yolunuza emin adımlarla... 5 platform da görev alacaksınız bu 5 ayrı paltformlar da tam 20 çeşit görev alacaksınız, kimi görevde çevik kimi görevde hızlı kiminde ise akıllı davranmalı ve düşmanı halt etmelisiniz.
Gereksinimleri:
- 128Mb RAM
- 400MHz İşlemci
- 100% DirectX 8 uyumlu ses kartı

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış