Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Panda Quick Remover

Panda Quick Remover

3.5.1.11

4.6 / 5 - 25 oy

Sistem Hızlandırma & Temizleme

>

Solucan ve virüsleri temizleme konusunda uzman bir yazılımdır, Panda Quick Remover.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Sistem Hızlandırma & Temizleme

Solucan ve virüsleri temizleme konusunda uzman bir yazılımdır, Panda Quick Remover 3.5.1.11, Bilindiği gibi birçok güvenlik yazılımı ile her zaman en önde kendini gösteren bir yazılım olmuştur Panda özelliklede antivirüs yazılımları son günlerde geliştirdiği teknolojisi ile inanılmaz bir yükseliştedir, bu yükselişle birlikte Panda birçok güvenlik yazılımı sunmuştur piyasaya bunlarda oldukça beğenilmiştir.

Yazılım sadece solucan ve virüslerle yetinmeyen bir yazılımdır, bunların dışında daha birçok zararlı yazılımı tanıyabilen ve bunlara anında müdahale edebilen bir yazılımdır, yazılım sayesinde sisteminize bulunan herhangi bir zararı anında bu yazılım sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz, yani silebilirsiniz, bu konuda da panda kadar profesyoneli yoktur galiba.

Sadece bulaşan zararı silmekle kalmayan bu yazılım aynı zamanda o zararlı yazılımın sisteminize verdiği zararı da onarabilen ve hasarı da en aza indirebilen orijinal Panda güvenliğidir. Windows işletim sisteminin en büyük ve önemli yeri olan kayıt defteri den ki zararları bile önleyebilen bir yazılımdır, Sistemi tekrardan yapılandırabilen üstün bir güvenlik yazılımı.

Anti virüs yazılımları dışında Panda güvenlik yazılımlarıyla da birlikte gerçek bir koruma sağlıyor kullanıcısına, bu konuda da dünya çapında birçok kullanıcı bulunan başarılı bir güvenlik yazılımıdır. Türkiye 'dede çok kullanılan bir güvenlik yazılımıdır, ama gerçektende bu piyasada en iyi olma yolunda teknolojisini hala geliştiren bir yazılım.

Ve bu harika yazılımın tanıdığı, sistemden silebildiği ve de sisteme verdiği hataları onarabildiği zararlı yazılımlar; Bugbear, Palyh, Parite, Fizzer, Nicehello, Lovgate, Redlof, Lirva, Datom, Bride, Opaserv, Frethem, Dadinu, Lentin, Stator, Reeezak, Updater, Goner, Happy, Qaz, Msinit, Badtrans, Klez, Vote, Nimda, Sircam, Funlove, Anna Kournikova, Cool Notepad, Help, I Love You, Kak Worm, Matrix, Navidad, Pretty Park, Shell, Scrap e Verona gibi zararlılardır.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış