Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

DVD2one

DVD2one

2.2.1

5.0 / 5 - 95 oy

Video Kayıt & Düzenleme

>

DVD filmlerinizi dilediğiniz gibi sabit diskinize yerleştirin bu yazılım ile çok kolay bir iş.


Program İndir > Video > Video Kayıt & Düzenleme

DVD filmlerinizi dilediğiniz gibi sabit diskinize yerleştirin bu yazılım ile çok kolay bir iş. Yazılım gerçektende çok harika ve bazı kullanıcılara fayda sağlayacak cinsten bir yazılımdır. Özellikle de yazılım DVD filmler ile başı dertte olup yer sıkıntısı çeken kullanıcılar için birebir bir yazılımdır. Yazılımla en büyük DVD filminiz bile kolaylıkla sabit diskinizde yerini alacaktır.

Yazılım sayesinde sabit diskinizde oldukça büyük yer kaplayan DVD filmleri dilediğiniz şekilde boyutunu küçültebilirsiniz, yazılım DVD filmlerinizi istediğiniz gibi boyutunu küçültmenize yarar ve gerçektende bu konuda oldukça başarılı bir yazılımdır, yazılım ile DVD filmlerden bulanan ve DVD filmlerinden de vazgeçemeyen kullanıcılar için büyük bir yer tasarrufu sağlamaktadır.

Yazılım ile bütün bir diski sıkıştırabileceğiniz gibi aynı zamanda da DVD filminizin tamamını sıkıştırabilirsiniz. Hem sıkıştırabilirken aynı zamanda da bunları istediğiniz gibi kayıt edebilir ve sisteminizde sıkıştırılmış ve yer tasarrufu sağlamış bir şekilde sistemde yerini alacaktır. Yazılımdaki birçok yazı fontunu da istediğiniz gibi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Yazılımda birçok dil desteği olmasına rağmen Türkçe bulunmamaktadır.

Şuan ki sürüm Windows işletim sistemi içindir ancak yazılımın Mac OS işletim sistemi içinde olan sürümleri piyasada mevcuttur. Yazılım tam sürüm değildir, zaman kısıtlamasına sahip olan bu yazılım 30 gün sonunda kullanılmaz bir hal alacaktır. Üstelik bu son sürümde birçok hataları giderilmiş bir şekilde size kullanıcılar ile karşı karşıya olan bir yazılımdır. Sıfır hata en iyi performans. Yazılımın tam sürümünü elde etmeniz için 39.99 Euro gibi bir ücret ödemelisiniz.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   09-05-2008 14:34  

SAĞOL .