Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Download Accelerator Manager

Download Accelerator Manager

3.2

4.4 / 5 - 78 oy

Download/Upload Yöneticileri

>

Dosya indiriminde yarım kalan dosyalarınız mı var, bu yazılım sorununuzu halleder.


Program İndir > İnternet & İletişim > Download/Upload Yöneticileri

Dosya indiriminde yarım kalan dosyalarınız mı var, bu yazılım sorununuzu halleder. Uzun zamandan beri bir dosya mesela bu bir oyun ya da başka bir şey film olabilir onu indiriyorsunuz boyutu da oldukça yüksek yani indirmesi en az 6–7 saat sürecek gibi, bekliyorsunuz dosyanızın inmesini sabırsızlıkla bekliyorsunuz artık çok az kaldı yarıladınız hatta ikinci çeyreğe kadar ulaştınız, indirme işleminiz devam ediyor...

Evet, indirme işleminiz ikinci çeyreğe geldi ve de %90 oldu gibi bu olay tam 5 saat içerisinde gerçekleşti gerçektende uzun süre ve tam bu saat 5 saatten beri bilgisayar karşısında gözünüzü kırpmadan dosyanızın inmesini bekliyorsunuz gerçektende sizin için önem taşıyan bir dosya ve dosya inmesine çok az bir zaman kala oda ne bir anda elektrikler gitti, yıkıldınız kim yıkılmaz, üzüldünüz, kim üzülmez, işte bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için bu yazılım en ideal yazılımdır.

Evet, yukarıda da anlattığımız gibi uzun zamandan beri beklediğiniz dosyanız inecekken elektrikler buna mani oldu ve dosyanızın inmesi yarıda kaldı, ancak elinizde bu harika yazılım olsaydı yarıda kalan dosyayı yeniden ilerletebilir ve dosyanıza kavuşabilirdiniz. Evet, yazılım sayesinde kısacası indirilmesi yarım kalan dosyaları kaldığı yerden kolaylıkla devamını getirebilirsiniz.

Yeni Özellikleri:
- Ad-Aware, AVG Anti-Virus ve diğer güvenlik programları ile ortak çalıştırılabilme ve yüklenen dosyaların içeriğinin denetlenebilmesi özelliği eklendi.
- Yükleyici ve kaldırıcı güncellendi.
- Maksimum eş zamanlı indirme seçmesi eklendi.
- Kullanıcı ara yüzü geliştirildi.
- Daha hızlı indirme sistemi oluşturuldu.
- Video paylaşım sitelerindeki FLV uzantılı videoları yükleme özelliği eklendi (Yükleme yapabildiği siteler: YouTube, Google Video, MySpaceTV, DailyMotion, Bebo, MetaCafe, LiveVideo, Tudou ve YouKu).
- Yükleme arşivi eklendi.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış