Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Rising Firewall

Rising Firewall

2008

4.2 / 5 - 67 oy

Güvenlik Duvarları

>

Sisteminizin çevrimiçi olduğunuz her an güvende olması için bu yazılımı denemelisiniz, beğeneceksinizdir.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Güvenlik Duvarları

Sisteminizin çevrimiçi olduğunuz her an güvende olması için bu yazılımı denemelisiniz, beğeneceksinizdir. Yazılım sisteminizde yani bilgisayarınızın başında olduğunuz her daim yani çevrimiçi olduğunuz her an yazılım sizi ve sisteminizi tehlikelerden en iyi şekilde koruyacaktır yazılımın prensip olarak aldığı örnek ve anlayış kişiselliktir, yani yazılım kişisel güvenliğinize çok büyük bir önem vermektedir.

Yazılım kişiselliğe önem verdiği kadar gerçektende başka bir şeye vermez, öyle ki yazılım kullanıcısının isteğine göre istenildiği zaman kişiselleştirilebilen bir yazılım haline de gelmektedir, yani yazılım kişisel güvenliğe önem verdiğini kendini kişiselleştirilmesine izin vermesinden bile kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Yazılım tam bir koruma için tasarlanmıştır, sisteminizde bu harika yazılım varsa tehlikelere yer yok.

Yazılım sisteminize dair alınacak herhangi bir tehdidi anında geri püskürtüyor tehditlere pabuç bırakmayan ve tehdit unsuru olan zararı anında gören ve sisteme sızmadan dışarıda bırakan başarılı bir yazılımdır. Yazılımın sağladığı kullanıcı ara yüzü gerçektende kolay bir ara yüzdür isteyen her kullanıcı yazılımı rahatlıkla kullanabilecektir.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış