Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Ease123 Video Splitter

Ease123 Video Splitter

1.0.1

4.5 / 5 - 41 oy

Video Kayıt & Düzenleme

>

Kullanımı kolay ve Ease123 kalitesini ve güvencesini arkasına almış altında bu imzayı barındıran bir video kesme yazılımıdır.


Program İndir > Video > Video Kayıt & Düzenleme

Kullanımı kolay ve Ease123 kalitesini ve güvencesini arkasına almış altında bu imzayı barındıran bir video kesme yazılımıdır. Yazılımın kullanımı gerçektende hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar kolay ve başarılı bir kullanım prensibine sahip olan video konularında işlerinizi tam olarak yerine getirebilecek başarılı bir yazılımdır. Yazılımın üreticisi ve dağıtıcısı olan firma yeni bir isim ama kendinden baya bahsettirecek bir isim.

Yazılımın geniş hafızası sayesinde hiç bir zaman dosya formatı sorunu ile karşılaşmayacaksınızdır yazılım nerdeyse bilinen bütün video dosya formatlarını desteklemektedir, yazılımın desteklediği formatlara örnek verecek olursak, araları da popüler olan formatlardan AVI (DivX, XviD, MPEG4, MOV), MPEG I/II, DVD(.VOB), VCD(.DAT), QuickTime MPEG-4 (.MP4), ASF/WMV) gibi formatları destekler ve daha birçok dosya formatı.

Yazılımın kullanımı sadece birkaç adım ile gerçekleşmektedir istediğiniz herhangi bir videoyu seçin bunu Add Files seçeneği ile yapacaksınızdır ve video ekrana gelecektir videoyu inceleyin ve beğenmediğiniz yahut istediğiniz bölgelerini seçin ve kesin diğer başka seçtiğiniz videolardan aldığınız bölümleri de splitter Files seçeneği ile işte hepsi bu kadar videoları seçin ve kesin, bunu her bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla yapabilir.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış