Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

FirePanel XP

FirePanel XP

2.2.0.0

4.8 / 5 - 63 oy

Güvenlik Duvarları

>

Bu yazılım Windows XP SP2 ve Windows Server 2003 SP1 işletim sistemlerinde bulunan güvenlik duvarlarına eklenti olarak yükleyebileceğiniz bir güvenlik duvarı eklenti yazılımıdır.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Güvenlik Duvarları

Bu yazılım Windows XP SP2 ve Windows Server 2003 SP1 işletim sistemlerinde bulunan güvenlik duvarlarına eklenti olarak yükleyebileceğiniz bir güvenlik duvarı eklenti yazılımıdır. Yazılım zaten önceden var olan işletim sisteminizin güvenlik duvarını doğrudan etkileyen bir yazılımdır, yazılım sayesinde sahip olduğunuz güvenlik duvarını daha da kullanışlı ve güçlü bir güvenlik sistemi haline getirebilirsiniz, bunu bu harika yazılım ile başarmak mümkündür.

Peki, nasıl mümkün? Yazılım Windows XP SP2 ve Windows Server 2003 SP1 işletim sistemlerinde bulunan güvenlik duvarlarını konusu olarak ele alır ve bunlar üzerinde işlem yapmanıza olanak sağlar. Peki, bu yazılımın güvenlik duvarınız üzerinde sağladığı değişiklikler ve sağladığı yenilikler ne gibi değişiklikler ve yeniliklerdir, bunu yazılımın özelliklerine göz atınca anlayacaksınız.

Yazılım eski var olan güvenlik duvarınız üzerinde yeni birçok işlem yapacaktır kurduğu yeni sistem sayesinde, bu sistem ile eski güvenlik duvarınızın fark etmediğiniz yeniliklerine ve özelliklerine bir çırpıda erişebileceksinizdir. Yazılım ile eskiden güçsüz olan güvenlik duvarınızın nasıl işler başardığını ve işlevlerini başarı ile yerine getirdiğinin farkına varacaksınızdır. Tabi ki de bu olay bu yazılım sayesinde güvenlik duvarınıza entegre olan yeni yarımcı araçlar eşliğinde sisteminize kazandırılacak özellikler olacaklardır. Yazılımın güvenlik duvarınıza kuracağı yeni araçlar ile birçok güvenlik duvarının yaptığı işlerin aynısını ama daha kalitelisini yapacaksınızdır.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış