Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

FinalBurner Standard Edition

FinalBurner Standard Edition

1.30.0.127

4.5 / 5 - 66 oy

Cd & Dvd Kayıt

>

Rahat ve kaliteli bir şekilde DVD/CD oluşturmak için size gereken tek yazılım, bu harika araçtır.


Program İndir > Sistem Araçları > Cd & Dvd Kayıt

Rahat ve kaliteli bir şekilde DVD/CD oluşturmak için size gereken tek yazılım, bu harika araçtır. Program profesyonel ve kullanımı rahat pratik bir CD/DVD oluşturma yazılımıdır. Program diğer CD/DVD yakma yazılımlarını karşın bir protesto amaçlı olarak piyasaya yazılımlarını tamamen kullanıcılarının memnuniyeti için sunmuştur. Program günümüzde DVD'den tahtını alan BLU-RAY teknolojisini de desteklemektedir. Program elinizde ya da başka yerde bulunan boş medyalar üzerinde de işlem yapabilir, Program boş medyalar üzerinde veri yazımı yapabilir.

Yazılım serisinde şuan ki tanıttığımız yazılım pro sürümü yani Professional sürümüdür ve bu sürümde ücretsiz yani FREE sürümüne oranla birçok yenilik ve daha üstün özellikler barınmaktadır, yazılımın kullanıcılarına ücretsiz sunduğu yazılımı bu yazılımla kıyaslanmayacak şekilde üstün bir haldedir, ve gerçektende övülmeyi hak eden bir yazılımdır, Professional sürümü de sürümündeki gibi profesyonellere yakışan bir yazılımdır.

Yazılımın sayılacak birçok genel ve profesyonel özellikleri bulunmaktadır. Yazılım kullanılmaya değer harika bir CD/DVD aracıdır ve isterseniz bu harika yazılımın birbirinden harika üstün özelliklerine bir göz atalım.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. scs68 yolladı.   03-09-2008 21:46  

tesekkurler kardes