Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

iNET Grabber

iNET Grabber

1.2

4.9 / 5 - 39 oy

İnternet Araçları & Eklentileri

>

İnternette gezmek için çevrimdışı olayını tercih ediyorsanız bu harika yazılımı deneyin.


Program İndir > İnternet & İletişim > İnternet Araçları & Eklentileri

İnternette gezmek için çevrimdışı olayını tercih ediyorsanız bu harika yazılımı deneyin. Çocuklarınızın internette harcayacakları zamanı kısıtlayabilirsiniz, İnternetin gece geç saatlerde veya diğer uygunsuz zamanlarda otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz, Sohbet ve çevrimiçi oyunlar gibi zararlı servisleri engelleyebilirsiniz, E-posta gibi sadece yararlı servislere izin verebilirsiniz.

Parola koruma yazılımlarının en iyisi, dünyanın en iyi parola koruma yazılımıdır. Adındanda anlayacağınız üzere program bir şifreleme ve koruma yazılımıdır. Program özel şifrelemeler yapar ve kişsel bilgilerinizin başkalarına erişimini engeller sizenden başka kimse bilgilere ulşamaz.
Ayrıca program bir antivirüs programı özelliği görür vede birçok antivirüs yazılımının yapamadığı işleri tek başına gerçekleştirir. Bazı spyware ve trojanlar ssiteminizdeki öenmli bilgileri çalmaya kalkışır, ama bu harika program ile asla hiçbit trojan yada casus yazılım bilgilerinize erişemez program hepsini engeller.

Öenmli birçok bilginizi bilgisayarınızda taşıyorsanız programı kesinlikle denemeniz önerilir program casusların ssiteminizdeki bilgilerin çalınmasını engeller ve hepsini geri savurur. Çalınmaya kalkışılan bir bilgiyi hemen size bildirir ve anında müdahale yapmanızı sağlar.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış