Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

App Killer

App Killer

2.1

4.8 / 5 - 70 oy

Sistem Hızlandırma & Temizleme

>

Zararlı yazılımlar ilemi başınız dertte yada sisteminizde anlamadığınız sebepsiz kasılmalarmı var? Bu yazılımı bir deneyin.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Sistem Hızlandırma & Temizleme

Zararlı yazılımlar ilemi başınız dertte yada sisteminizde anlamadığınız sebepsiz kasılmalarmı var? Bu yazılımı bir deneyin. Donan ve sürekli işlemlerinden geri kalan programları sonlandıran harika bir yazılımdır. Bildiğiniz gibi program sonlandırmak çoğu zaman her kullanıcıya olduğu gibi size de tam bir dert oluyordur. Bazen istediğiniz herhangi bir uygulamayı başlatmak istediğiniz anda yazılım donuyor ve yanıt vermiyorsa bilgisayarınız donup kalıyorsa bu Windows görev yöneticisinin gelişmiş olan yazılımını denemelisiniz.

Peki, bu Windows görev yöneticisi nedir bir bakalım; Windows Görev Yöneticisi, Microsoft Windows NT işletim sistemi ailesine dâhil bir görev yöneticisidir. Bilgisayar performansı, yürütülmekte olan işlemler, programlar, CPU kullanımı, bellek kullanımı, ağ kullanımı ve istatistikleri, kayıtlı kullanıcılar ve Windows servisleri hakkında ayrıntılı bilgi temin eder. Ayrıca işlem önceliklerini, işlemci ilişkilerini ayarlamak, işlemleri durdurmak, bilgisayarı kapatmak, yenden başlatmak, uyku durumuna geçirmek, Windows oturumunu kapatmak için kullanılabilir.

İşte CTRL+ALT+DEL yolu ile açılan diğer adı ile görev yöneticisinin ne olduğunu öğrendiniz, kısacası sisteminizi donduran ve yanıt vermeyen yazılımları anında sonlandırmak işlemini durdurmak için kullanacağınız en iyi alternatif yazılım bu harika yazılımdır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış