Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Smart CD Menu Creator

Smart CD Menu Creator

1.0.0.44

4.2 / 5 - 72 oy

Cd & Dvd Kayıt

>

Programlarınızı dergi eklerindeki CD'lerinki gibi interaktif menüler ile hazırlamak ister misiniz, bu yazılımı yanınızdan ayırmayacaksınız.


Program İndir > Sistem Araçları > Cd & Dvd Kayıt

Programlarınızı dergi eklerindeki CD'lerinki gibi interaktif menüler ile hazırlamak ister misiniz, bu yazılımı yanınızdan ayırmayacaksınız. Evet, gerçektende haykıra haykıra bu yazılımın üstünlüğünü belirtmemiz ve üstünde yeteri kadar ayrıntılı bir şekilde araştırma yapmamız gereken bir yazılımdır bu ve gerçektende seveceğinizi düşündüğüm harika bir eser bu program, buna bayılacağınıza eminim. Yazılım ile CD veya DVD'lerinizi kopyalarken dağınık değil bir menü ile bunu yapabilirsiniz. Birçok menüyü birçok program kategorisi sayesinde oluşturabilirsiniz, mesela ses oynatıcılar, video oynatıcılar diye...

Yazılım için belirtilecek diğer şeylere göz atalım, yazılım sayesinde kendi orijinal CD'nizi oluşturabileceğiniz gibi bu oluşturulan orijinal CD'leri de kendi ürünleriniz olarak sergileyebilirsiniz, nasıl mı? Yüzlerce lira verene kadar kendiniz elinizde bulunan bilgisayarlar ile aynı dergilerin yanında gelen hazır CD'ler deki gibi hazır menüler oluşturabilirsiniz, bu menüler ile de CD ve ya DVD'nizdeki kullanım kolaylığını oluşturabilirsiniz.

Ve son olarak da yazılımı şık tasarımından sizlere bahsetmek isteriz, yazılımda bulunan bu harika şık tasarım sayesinde gerçektende yazılıma büyüleneceksiniz, büyülenmenizin yanı sıra tasarımdaki kolaylığı ve estetikliği de fark edeceksiniz, kolay kullanım sağlayacak bir tasarım sizi bekliyor bu sayede artık hiç zorlanmayacaksınız.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış