Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

CM DiskCleaner (Sistem temizleme)

CM DiskCleaner (Sistem temizleme)

2.1.7

5.0 / 5 - 44 oy

Sistem Hızlandırma & Temizleme

>

Sisteminizde barınan gereksiz dosyaları çerezleri ve geçici dosyalar gibi dosyaları bu yazılım sayesinde kolaylıkla temizleyebilirsiniz.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Sistem Hızlandırma & Temizleme

Sisteminizde barınan gereksiz dosyaları çerezleri ve geçici dosyalar gibi dosyaları bu yazılım sayesinde kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Kolayca ayarlanabilen bu yazılım sayesinde istenilen bölgede büyük bir sistem taraması yaptıktan sonra gereksiz görülen bütün dosyalar silinecektir, bunların silinmesi ile birlikte sistem büyün bir hız kanamış olacaktır. Çok kolay bir kullanım sunan aynı zamanda da üstün performanslı bir yazılımdır.

Bu yazılım sayesinde artık gereksiz dosyalarınızdan kurtulacaksınız. Bildiğiniz gibi gereksiz dosyalar sisteme zarar verir ve sistemi yavaşlatır eğer bunları bilmiyorsanız da artık öğrenmiş oldunuz o zaman hemen bu yazılımı indirin ve sisteminizi gereksiz dosyalardan arındırın, nede olsa zararın neresinden dönülse kardır. Aynı zamanda sisteminize zarar verebilecek olan bu gereksiz dosyalardan çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz...

Programı oluşturan bölümler ise şöyle; Disk Cleaner kendi alanında 5'e ayrılır [DiskCleaner, QuickClean, Plug-Ins, Schedule, Backup/Restore] Optimize RAM, Application Cleaner, File Eraser, Registry Cleaner, OneClick Cleanup gibi bölümler yazılımı oluşturan bölümlerdir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış