Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

PC Washer

PC Washer

2.0.1

4.2 / 5 - 64 oy

Sistem Hızlandırma & Temizleme

>

Güçlü ve güvenebileceğiniz üstün başarılı bir sistem temizleme aracıdır.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Sistem Hızlandırma & Temizleme

Güçlü ve güvenebileceğiniz üstün başarılı bir sistem temizleme aracıdır. Sisteminiz için oldukça başarılı ve güçlü bir sistemden gereksiz dosyaları temizleme yazılımıdır, yazılım sağladığı bu özellik ile gerçektende sisteminiz oldukça rahatlayacaktır, artık gereksiz dosyalardan arınmış bir sistem ile tanışmanızın vakti geldi de geçiyor bile.

Bu yazılım sayesinde artık gereksiz dosyalarınızdan kurtulacaksınız. Bildiğiniz gibi gereksiz dosyalar sisteme zarar verir ve sistemi yavaşlatır eğer bunları bilmiyorsanız da artık öğrenmiş oldunuz o zaman hemen bu yazılımı indirin ve sisteminizi gereksiz dosyalardan arındırın, nede olsa zararın neresinden dönülse kardır. Aynı zamanda sisteminize zarar verebilecek olan bu gereksiz dosyalardan çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz...

Yazılım sayesinde; Programın öncelikli görevi harddisklerde veya temp klasörlerinde birikmiş kalıntı dosyaları silmektir. Böylece hem yerden tasarruf edilir hem de sistem yavaşlaması önemli ölçüden azaltılmış olur, zamanla kayıt defterlerinde biriken dosyalar sistem hatası verdirebilir. PC Washer bu dosyaları da silerek olası hataları önler, internetten bilgisayarınıza yüklenen cookie denilen kalıntı dosyaları da siler hem siz güvende olursunuz hem de internetinizin yavaşlaması söz konusu olmaz, gibi özelliklere de sahip olacaksınız.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış