Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Hyplay

Hyplay

1.2.326.1 Beta

4.8 / 5 - 58 oy

Video Oynatıcılar

>

Basit kullanımlı basit görünümlü ancak olağanüstü tasarımı ve yaptığı harika işler ile büyük beğeni kazanacak olan başarılı bir yazılımdır.


Program İndir > Video > Video Oynatıcılar

Basit kullanımlı basit görünümlü ancak olağanüstü tasarımı ve yaptığı harika işler ile büyük beğeni kazanacak olan başarılı bir yazılımdır. Yazılımın en büyük dikkat çeken özelliği ise birçok medya formatını sorunsuzca çalıştırabilmesidir.

Yazılım bilgisayar dünyasında bilinen bütün medya formatlarını çalıştırabilecek olan başarılı bir yazılımdır. Yazılımı sisteminize kurduğunuz andan itibaren birçok medya formatının da oynatma keyfini çıkaracaksınız hem de sorunsuzca…
Yazılım yüklenme esnasında sisteminizde bir tarama gerçekleştirir ve sistem yüklü olup olmayan bütün medya formatlarını denetler yüklü olmayanları yükler.
Program her ne kadar tek başına bir medya oynatıcısı da olsa gene de Quicktime ve Real Player yazılımlarına ihtiyaç duyar.

Yazılımın desteklediği ve oynatabildiği medya formatları; .avi (Video for Windows), .asf, .asx, .wmv* (Windows Media Format), .mov** (Quicktime), .rm*** (RealPlayer), .mpg, .mpeg (MPEG 1 Format), .mpg*, .mp2* (MPEG 2 Format), .divx*, .avi* (DivX Format) gibi popüler medya formatlarını destekler.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış