Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Prince Of Persia Warrior Within

Prince Of Persia Warrior Within

Demo

4.9 / 5 - 51 oy

Demo Oyunlar

>

Ücretsiz PoP


Program İndir > Oyunlar > Demo Oyunlar

Harika bir maceraya ortak olmaya ve Prensin yanında kötülere karşı mücadele vermeye hazırmısınız.

Harika bir maceraya ortak olmaya ve Prensin yanında kötülere karşı mücadele vermeye hazırmısınız. Oyun, oyun piyasasında sabırsızlıkla beklenen bir oyundu, ve çıktığı günden beri çok ilgi görmeye başladı, Ubisoft Prince Of Persia 2'nin ardından hemen Prince Of Persia Warrior Within'i piyasaya sürerek, demosunu yayımlayarak süper çıkış yaptı ve hayranlarını inanılmaz şekilde şaşırtmayı başardı.

Oyunu sisteminize indirmeden önce bir oyunun capslerine ve videolarına bakmanızı tafsiye ederiz, zaten resimleri ve videoları gördükden sonra oyunu anında indireceksinizdir, hele birde macera kılıçlı, kanlı, dövüşlü aksiyon dolu oyunlara bayılıyorsanız Prince Of Persia Warrior Within bir başka seveceksiniz, çünkü Prince Of Persia Warrior Within macera ve aksiyon yönünden sizi tatmin etmeye yeten bir oyun olacaktır.

Oyunun demosunda biraz çok ufak yani yeni bir kullanıcının farkedemeyeceği kadar hatalar olsada oyunun tam sürümünde bu hatalar tamamen oyundan arındırılarak sizlere sunacaktır, onun dışında oyun mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Oyunun grafik ve ses yönünden eksiği olduğunu söyleyemeyiz hatta fazlası bile var diyebiliriz.

Biraz oyunun içeriğinden bahsedecek olursak; Oyuna bir gemide Prens ile kötülere karşı tayfanızla savaşarak başlıyorsunuz birkaç yaratığı öldürdükden sonra diğer bölgelere giderek kötülerin başı karanlıklar kraliçesini buluyor ve onunla mücadele ediyorsunuz, onunla savaşırken gözümüzden yara alıyorunuz ama olsun, çok iyi dövüşmenize ve onu yenmenize rağmen, oyunun senaryosu gereği yenilmek zorundasınız yani siz ister istemez dövüşü kaybediyorsunuz, ancak ölmüyorsunuz maceranıza bir adada devam ediyorsunuz burada tekrar karanlıkla kraliçesi ile karşılaşsanız bile o sizin elinizden kaçmayı bırakıyor ve sizi kargalar kralı ile baş başa bırakıyor... Artık geri kalanıda siz oynayın ve görün çok bayılacaksınız.

Oyunun tuş kombinasyonlarından biraz bahsedecek olursak, kısaca yön tuşlarımız klasik yön tuşları, dileğen w,a,s,d tuşları ilede oyunu yönlendirebilir, diğer tuşlar ise, zıplamak için space tuşu uzun zıplamak ve yerde takla atmak için faremizin sağ tuşu, silahları değiştirmek için e tuşu, gene duvarlarda yürümek içinse faremizin sağ tuşu, f tuşu ilede yakın plandan önünüzü görebilirsiniz...

Prince of Persia Warrior Within Tuşları


A
S
D
W
Sol mouse tık
Sağ mouse tık
E
Shift
Space
F
Q

Sola
Geri
Sağa
Yukarı
Kılıç darbesi
Koşu (Direklerde çekme fırlatma)
İkincil silah
Yavaşça Yürü
Yuvarlanmak/Zıplama/Fırlamak/Kolonlara bağlanmak
Oyuncunun gözünden
Yan Kamera


Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. arsal yolladı.   02-08-2008 05:25  

süper bi oyun ama demo su yaramas