Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Dört dörtlük Linux dağıtımı

> 1 <

Blade IV

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 8324 ileti
Yer: İstanbul
İş:
Kayıt: 22-05-2006 06:51

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #89884 14-07-2006 09:04 GMT-1 saat    
Gelecek A.Ş, Toplam Linux Çözümleri stratejisi doğrultusunda geliştirdiği en güncel ürünlerini bu kez de kurumsal kullanıcılar dikkatine sunuyor. Bireysel kullanıcılar için geliştirilen Gelecek Bireysel Linux’un ardından, kamusal ve kurumsal ortamlarda bireysel kullanımlardan sunucu ihtiyaçlarına kadar her türlü Linux işletim sistemi gereksinimlerini karşılamak üzere hazırlanan Türkiye'de Linux alanında yine bir ilk olan Enterprise özelliklere sahip ilk uluslararası Linux ürünü olan Gelecek Enterprise Linux 4, güçlü, güvenilir ve tasarruf sağlayan özellikleri ile kurumsal kullanıcılara ve kurumlara ulaşacak.

Gelecek A.Ş.’nin kurumsal kullanıcılara yönelik hazırladığı Gelecek Enterpise Linux 4 (GEL4), mevcut kurumsal kaynakların korunmasını sağlarken düşük maliyet özelliği ile ciddi bir tasarruf aracı olarak dikkat çekiyor. Kurumların ve özellikle KOBİ’lerin iş yapma modellerini en ekonomik platforma taşımayı hedefleyen Gelecek A.Ş, GEL4 ile kamusal alanda da çalışmalarını hızlandırmayı hedefliyor.

Gelecek A.Ş’nin, ofis araçlarından oyun çeşitlerine kadar bir dizi ihtiyacı karşılayan ve Türkiye'de Linux alanında ilkleri 5 yıldır içinde barındıran ve ilk tam Türkçe destekli Linux olan Gelecek Bireysel Linux’un ardından, kurumsal ortamlarda özellikle sunucu ihtiyacını karşılamakla birlikte kurumsal masaüstü gereksinimlerini de karşılamak amacıyla güçlü ve güvenilir ürünü Gelecek Enterprise Linux’u, kurumlara ulaştıracak çalışmalar hazırlıyor.

Sadece geçen yıl 30 binden fazla kullanıcıya ulaşan, ve markalı PC’lerde öntanımlı olarak gelen ilk ve tek Linux olan Gelecek Bireysel Linux’tan sonra, GEL’yi geliştiren Gelecek A.Ş, son ürünü ile en az 50 bin kurumsal kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

Gelecek Enterprise Linux, kurumsal veritabanlarını özellikle Oracle Database Server olarak diğer sunucu eklentileriyle çalışabilecek olan ve yine kurumsal ihtiyaçlara yönelik sunucuları içinde barından güncel bir kurumsal işletim sistemi olarak satışa sunuluyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <