Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Muzi'de binlerce şarkı ücretsiz

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #167479 14-02-2007 21:04 GMT-1 saat    
Türkiye'nin en büyük dijital müzik arşivlerinden birine sahip olan Muzi, arşivindeki binlerce şarkıyı Muzi üyelerinin ücretsiz kullanımına sunuyor. En güncel şarkıların ve üstün ses kalitesinin adresi Muzi, bu kampanyayla yasal müzik satışı konusunda bir bilinç yaratmayı hedefliyor.

Türkiye'nin en büyük dijital müzik arşivlerinden birine sahip olan Muzi, binlerce şarkıyı ücretsiz kullanıma açıyor. Muzi üyeleri, pek çok farklı tarzdaki müziğin yer aldığı arşivden diledikleri şarkıları seçebiliyor, telif hakları lisansı ödenmiş bu şarkıları bilgisayarlarına indirebiliyor, CD'ye kaydedebiliyor, MP3çalarlarına aktarabiliyorlar.

Müzikseverler için dijital ortamdaki en büyük fırsat olan bu kampanya hakkında bir açıklama yapan Doğan Elektronik Müzik (DEM) Genel Müdürü Elvan Konedralı şunları ifade ediyor: “Müzik hepimizin ortak zevki. Fakat müzik keyfini, yasa dışı uygulamalarla kirletmemek gerek. Biz DEM olarak yasal müziği destekliyoruz. Yabancı ülkelerde sanatçıların hakları korunuyor. Fakat ne yazık ki ülkemizde bu konuda gereken hassasiyet gösterilmiyor. Bu konuda müzikseverlerde bir bilinç ve alışkanlık yaratmak üzere, arşivimizdeki binlerce şarkıyı ücretsiz kullanıma açıyoruz. Böylece insanlarımıza telif hakları lisansı ödenmiş, tamamen yasal olan dijital müziğin kalitesini ve vicdani huzurunu yaşatmak istiyoruz.”

Ayrıntılı bilgiye ve şarkılara www.muzi.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Hurriyet.com.tr

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <