Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

İşte Öcalan'ı ipten kurtaran imzalar

> 1 <

FuRKaN216

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 7836 ileti
Yer: lere tükürmeyin tükürülcek o kadar surat varken:D
İş: de bu benim profilim:)
Kayıt: 13-12-2006 18:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #234526 05-07-2007 11:01 GMT-1 saat    
Hafızasız bir ülkeyiz. Terörist başını 'devlet menfaatini korumak' bahanesiyle asamayanlar kendilerinden sonraki yönetimi Öcalan'ı beslemekle suçlarken bu imzaları unuttular.TERÖR örgütü PKK'nın lideri Abdullah Öcalan'ın asılması için meydanlarda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ip atan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin idam cezasını uygulamasını önleyen kararın altında imzası bulunuyor. 12 Ocak 2000 tarihli mutabakat metninde dönemin Başbakanı Bülent Ecevit ile koalisyon ortakları Devlet Bahçeli ve Mesut Yılmaz'ın imzaları bulunuyor. Devlet Bahçeli bu kararın ardından verdiği beyanatta, ölüm cezasının uygulanmayacağı konusunda sözüne sadık kalacağını belirtiyor.

BİR GÜNDE DEĞİŞMİŞTİ

57. Hükümet'in ortağı MHP lideri Bahçeli, 11 Ocak 2000 günü Osmaniye'de yaptığı konuşmada Öcalan'ın idam edileceği mesajını verdi. Ancak bu mesajdan bir gün sonra Bahçeli'nin de katıldığı Ankara'da yapılan liderler zirvesinden 'Öcalan'ın idam cezasını bekletme kararı' çıkmıştı. ANASOL-M hükümeti, bir yandan Öcalan'ın idam kararını bekletirken diğer yandan da idam cezalarının kaldırılması için yasal düzenleme hazırlığı başlatarak verilen idam kararının infaz edilmesini yasal olarak da imkansız hale getirmişti.

ŞTE O KARARIN METNİ

BÜLENT Ecevit, Devlet Bahçeli ve Mesut Yılmaz imzasını taşıyan 'Karar Metni'nde, 'Koalisyonu oluşturan DSP, MHP ve ANAP'ın genel başkanları, bugün(12 Ocak) Başbakanlık'ta yaptıkları toplantıda, AİHM'in teröristbaşı Abdullah Öcalan hakkındaki kesinleşmiş idam cezasının infazının bir süre ertelenmesine ilişkin ihtiyati tedbir kararını ayrıntıları ile değerlendirmişlerdir. Bilindiği gibi Türkiye'nin de yargı yetkisini kabul etmiş olduğu AİHM'in Türk yargısınca verilmiş kararları değiştirmesi hiçbir şekilde sözkonusu değildir. Anayasamızdan ve uluslararası taahhütlerimizden kaynaklanan süreç tamamlandığında, dosya gereği için ivedilikle TBMM'ye gönderilecektir' deniyor.


TERÖRİSTLERE MESAJ VERİLMİŞ

TERÖR örgütü PKK üyeleri ve sempatizanlarının eylemlerde bulunmaması uyarısı da yapılan metinde 'Genel Başkanlar, hukuka saygı içinde aldıkları bu kararın, terör örgütü ve yandaşı çevrelerce milleti ve devleti ile Türkiye'nin yüksek menfaatleri aleyhine kullanılmak istendiğinin değerlendirilmesi halinde, erteleme süreci kesilerek infaz sürecine derhal geçilmesi konusunda görüş birliğine varmışlardır' ifadeleri yer alıyor. Son paragraftaki ifadelerin Bahçeli'nin tabanını rahatlatmak için uzun tartışmaların ardından metne konduğu belirtiliyor.

HASAN ÖYMEZ

Kararın altındaki imza bizim, sadık kalacağız

BAHÇELİ, bu kararın ardından Hürriyet Gazetesi'ne 25 Haziran 2002 tarihinde verdiği beyanatta Öcalan'ın idam edilmemesi yönündeki sözüne sadık olacağını belirtti. Bahçeli beyanatında 'Biz ölüm cezalarının uygulanmayacağı yolunda bir moratoryum ilan ettik. Buna sadığız. İdam cezasının kaldırılmasını orta vadeli bir karar olarak ilan ettik. Buna da sadığız' açıklamasını yaptı.

O ZAMAN İDAMA KARŞIYDI

BAHÇELİ, Hürreyet'in 'Peki bazı milletvekilleri, seçim ortamının da etkisiyle 'getirin şu dosyayı Meclis'te oylayalım' derse ne olacak?' sorusuna ise 'İdam cezaları uygulanmayacak diyen o moratoryumu kim imzaladı? Altında bizim imzalarımız yok mu? Elbette imzamıza sadık kalacağız' karşılığını vererek, Öcalan'ın idam dosyasının raftan indirilmesine karşı olduğunu açıkladı.

Öcalan aldığı her nefesi MHP'ye borçlu

AK Parti Grup Başkanvekili Salih Kapusuz MHP'nin 1999'da Öcalan'ı idam etme vaadiyle iş başına geldiğini hatırlatarak, iktidarda ise terörist başının idamını engellediğini söyledi. Kapusuz 'Karar Başbakanlık'ta iki yıl bilinçli bekletilmiş. İdam engellenmiştir' dedi.

KOLTUĞU TERCİH ETTİ

APO'NUN idamının ertelenmesiyle ilgili belgede Bahçeli'nin imzasının olduğunu belirten Kapusuz 'MHP, hükümet ortağının bölücübaşına verilen idam cezasını müebbet hapse çeviren kanun teklifine göz yummuş, hükümet ortaklığını yani koltuk sevdasını bebek katilinin idamına yeğlemiştir. Bahçeli, milletin ve Türk adaletinin kendisine emanet ettiği ipi, seçim meydanlarında yine millete atma gafletini göster-miştir' dedi.

BAHCELi ODASINDA VEKiLLERE NE DEDi

İDAMIN kalkmasıyla ilgili değişiklik Anayasa Komisyonu'nda görüşülürken idam ile ilgili düzenlemenin çıkarılması için verdiği önerge reddedilen AK Partili Ramazan Toprak, verilen arada MHP'li milletvekillerinin Bahçeli'nin odasına çağrıldığını ve toplantıya dönüşlerinde Öcalan'ı kurtarma yönünde oy kullandıklarını anlattı.

BAHÇELİ'YLE 1 SAAT 15 DAKİKA

TOPRAK 'MHP'li milletvekilleri, 1 saat 15 dakika süren bu toplantıdan yüzleri kıpkırmızı olarak döndüler. Ve önergeme red oyu verdiler. Böylece idam cezası kaldırılırken, Apo kapsam dışı kalmadı. Yasal olarak böylece idamdan kurtuldu. İş bittikten, düzenleme Genel Kurul'a bu haliyle gittikten sonra da aynı düzenlemenin Genel Kurul'daki oylamasında 'hayır' yönünde oy kullandılar' diye konuştu.

iDAM iPi ELiNDEYKEN SEN NiYE ASMADIN?

DÖNEMİN MHP milletvekili Edip Özbaş, Başbakan olarak, Öcalan'ın idam cezasını uygulamadığı gerekçesiyle Ecevit hakkında soruşturma önergesi açılması için imza toplamak istemiş, ancak MHP'liler Özbaş'a destek vermemişti. Önergeye destek veren Abdulhaluk Çay, Enis Öksüz, Ali Güngör, Mehmet Ceylan ve Mesut Türker de Bahçeli tarafından tasfiye edildi.

SEÇMENE SELAM GÖNDERİYOR

ÖZBAŞ, Bahçeli'nin idam ipi ile şov yapmasının 'seçmene selam'dan ibaret olduğunu belirterek 'Apo'nun idam ipinin ucu elindeyken gereken adımları atmadı. Öcalan'ı, Ecevit, Yılmaz ve Bahçeli üçlüsü idam kararını bekleterek, fiilen kurtardılar. Daha sonra da Anayasa'dan idam cezasını çıkararak yasal olarak kurtardılar' diye konuştu.

(Star)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#234724 06-07-2007 05:12 GMT-1 saat    
APO NE DEMİŞ: "MHP'NİN ELİNDE OLSAYTDI BİZİ İKİ SAAT BİLE YAŞATMAZDI."

ÜlKüCüMiLiTaN:
Attığı iftirarlarla oy avcılığı yapan, ne dediğini bilmeden konuşanlara ortadoğu gazetesi defalarca cevabını verdi.Yalnız hala bu iftirayı atıp kendilerini küçük duruma düşürenler oluyor malesef.Refah-yol hükümeti zamanında bir karar alındı ve bu karara göre meclis idam kararı aldıktan sonra aihm'e danışmadan kimse idam edilmeyecekti.Bahçeli bu kararın öcalanmın asılmasına engel olduğunu düşünerek koalisyon üyeleri ile bir toplantı düzenledi ve meclisten çıkan kararın direk olarak uygulanması, aihme danışılmaması kararı alındı.Bu mhp'nin apoyu asmak istediğinin 1. göstergesidir.Ondan sonra aponun idam edilmesi kararı meclkise sunuldu.Bütün partiler aponun idam edilmemesi için oy kullandılar.Mhp ise onurlu duruşunu bozmayarak idamın kardırılmasına red oyu verdi.Bu da mhp'nin apoyu asmak istediğinin2. göstergesidir.Meclisten karar çıktıktan sonra hiçkimsenin meclisin kararına karşı çıkmak gibi bir lüksü yoktur.Mhp karar çıktıktan sonra protokole imza atmak zorundaydı ve imzayı da attı.Meclisten karar çıkmadan önce görüldüğü gibi bütün imkanlarıyla aponun asılması için uğraşlar verdi.Sizin hala gelip protokole attığı imzaya takılmanız hayretler verici.Tekrar hatırlatıyorum:Akp'nin milletvekilleri Tayyib'İn talimatıyla idamın kaldırılmasına kabul oyu verdi.Akp bu da yetmiyormuş gibi iktidara geldiğinde idam cezasını toptan kaldırarak teslimiyetçiliğini bir kez daha kanıtlamnış oldu.

Görüldüğü gibi siyasetçiler mhp'ye iftira atarak ayuakta durmaya çalışıyorlar.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Gilde

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 360 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 29-04-2007 20:18

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#235074 07-07-2007 10:13 GMT-1 saat    
Mhp ye ne diye iftira atilsin ki imzalar herseyi acikliyor ve o dönemde mhp li bazi bakanlar ve milletvekilleri bahcelinin imza attigini bile söylüyorlar.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#235233 07-07-2007 20:06 GMT-1 saat    


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Yazı Sadece Gerizekalılar(!) İçin Yazılmıştır

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


MeHmEtaLiCe
Geldi geçti..

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5625 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-11-2006 18:23

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#235237 07-07-2007 20:10 GMT-1 saat    
Alıntı:
ÜlKüCüMiLiTaN :


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Yazı Sadece Gerizekalılar(!) İçin Yazılmıştır
Her Yerde Belli Ediyorsun Yani.......

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ÜlKüCüMiLiTaN

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 60 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 15-06-2007 19:04

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#235259 08-07-2007 05:50 GMT-1 saat    
Sizin için yazmışlar kardeşim.Ampulcu zihniyetler için.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Blade IV

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 8324 ileti
Yer: İstanbul
İş:
Kayıt: 22-05-2006 06:51

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#235620 09-07-2007 12:15 GMT-1 saat    
Kimse Anlamıyor.MHP li Bütün Milletvekiller Apo nun Asılmasını İstemiş ve İmzasını Vermiş Ama Bu İmzalar Asılmasına Yetmedi.İmzalarda Yetmeyince Bahçeli Mecbur Yukarıda İmzayı Atmak Zorunda Kalmış. Bunu Tayyip,Akpliler De Biliyor.Ama Tabi Oy Avcılığı Yaptıkları İçin Doğruyu Söylemiyolar.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#235723 09-07-2007 17:30 GMT-1 saat    
Alıntı:
Neo :
Kimse Anlamıyor.MHP li Bütün Milletvekiller Apo nun Asılmasını İstemiş ve İmzasını Vermiş Ama Bu İmzalar Asılmasına Yetmedi.İmzalarda Yetmeyince Bahçeli Mecbur Yukarıda İmzayı Atmak Zorunda Kalmış. Bunu Tayyip,Akpliler De Biliyor.Ama Tabi Oy Avcılığı Yaptıkları İçin Doğruyu Söylemiyolar.


anlamayan sizsiniz aponun yakalandığında türkiyeye teslim edilebilmesi için devlet protokolünün imzalanması gerekiyordu bu protokol içinde apo asılmayacak maddeside vardı.bunu imzalayıp mecliste evet desen ne olur hayır desen ne olur devlet protokolünüde bozamayacağına göre göz boyamaktan başka bişey değil

şimdide bahçeli gitti deniz baykala yavşadı adam aslında ruhundaki şeyi ortaya koydu ezelden beri olan şeyi chp ye destek veren bir mhp vaybe başbuğ yaşasaydı ne derdi acaba bahçeli soysuzu mhp yi yerlerin dibine soktu ama hala anlayamıyorsunuz

ben akp li değilim koyu ülkücüyüm ama başbuğuma ihanet etmem o bahçeli soysuzuna oy vermem iyi uyutuluyorsunuz valla devam edin bazı gerçekleri öğrenince anlarsınız zaman gösterir ...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

milliyetci26

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 52 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-07-2007 20:05

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#237106 14-07-2007 15:57 GMT-1 saat    
Alıntı:
şimdide bahçeli gitti deniz baykala yavşadı adam aslında ruhundaki şeyi ortaya koydu ezelden beri olan şeyi chp ye destek veren bir mhp vaybe başbuğ yaşasaydı ne derdi acaba bahçeli soysuzu mhp yi yerlerin dibine soktu ama hala anlayamıyorsunuz


Bahçeli'nin deniz baykala yavşadığı ile ilgili hiçbir kanıt bulamazsın.Sadece laf olsun diye söylenmiş bir söz.Mhp'nin oylarını düşürmek isteyen densizler mhp chp koalisyonunu sürekli gündemde tutuyorlar.Mhpnin yöneticileri mhp chp kopalisyonunun olamayacağına dair açıklamalar yapmıştı.Bu açıklamaları kulak ardı eden kişiler hala mhp chp ile koalisyon yapacak diye ötüyorlar.Geçen Bahçeli de bu konuya değinip chp ile koalisyon kurmayacağını açıklamıştı.

Şimdi başbuğ yaşasaydı Bahçeli'ye çok kızardı diyerek mhp'yi kötülülerken Alparslan Türkeş'in oğlu Tuğrul Türkeş'in mhp'nin ankaradan 1. sıradan aday olduğunu düşünmüyor musun?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#237597 16-07-2007 13:53 GMT-1 saat    
sen onu bunu boşver yazıma cevap ver kim asmamıştı apoyu ? cevap ver bakalım

sen merak etme deniz baykalla koalisyon yapmasa bile o görüşte olan bir insan sen hiç kafanı yorma

ankaradan 1. sıra adaylıkta o kişinin sorunu babasına ihanet ediyorsa o beni ilgilendirmez

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

milliyetci26

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 52 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-07-2007 20:05

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#237701 16-07-2007 19:53 GMT-1 saat    
Cevabımı diğer konuda verdiğim için gerek duymamıştım.

Alıntı:
Anlama özürlüsün diyen kardeşimiz kendisinin ya ne dediğini bilmiyor ya da burada çocuk kandırmaya çalışıyor.Kendi söylediklerinle çelişiyorsun.Aponun Türkiye'yeteslim ediliş yılı:1999.Mecliste aponun asılması kararının alınma yılı:2002.Şimdi apo Türkiye'ye teslim edildiğinde eğer bu koalisyon aponun asılmaması yönünde bir protokole imza attıysa aradan 3 yıl geçtikten sonra aponun idam edilme konusu neden mecliste oylamaya sunuldu?Madem aponun idam edilmeyeceği kesinleşmişti mecliste oylamaya gidilmesinin anlamı nedir?


Aklıma bir soru daha geldi.Apo Türkiye'ye teslim edildiğinde aponun idam edilmeyeceği kesinleştiğine göre mecliste oylamaya sunulunca meclisten aponun idam edilmesi konusunda karar çıksa dahi apo asılmayacaksa neden diğer partiler itibarlarını beş paralık edip aponun idam edilmemesi konusunda oy kullandı?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#237984 17-07-2007 17:36 GMT-1 saat    
imzalanan protokolün içeriğini herkes biliyordu onların tekrar gündeme getirmesinin sebebini onlara sormak gerekiyor :)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

milliyetci26

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 52 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-07-2007 20:05

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#237987 17-07-2007 17:41 GMT-1 saat    
Söylediğin şeyin ne kadar mantıksız olduğunu anlamadın mı?

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


whitewolf
Teşkilat-ı Mahsusa

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3678 ileti
Yer: cehennem
İş: Selçuk İnşaat
Kayıt: 08-05-2006 04:36

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#237989 17-07-2007 17:49 GMT-1 saat    
devlet protokolündeki maddeyide kafamızdan sallamıyoruz demi koçum :) sen git bi protokolün içeriğini öğren öyle gel konuş :)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Dedem Saltuk Buğra Handan bu yana Türk-İslam ülküsü demişim ona O yüzden ülkücü denilmiş bana Geçen geçsin ben vazgeçmem davamdam

Biz Bu Vatanı Üç kuruşa Peşkeş Çekecek Bir Neslin Evlatları Değiliz Biz Odasında Kuranı Kerim Var Diye Saygısından Uyuyamayan Osman Gazilerin Mısır Seferinde Çölü Atına Binmeyipte Önümde Muhammed Mustafa (A.S.V.) Yürürken Ben Ata Nasıl Binerim Diyen Yavuz Selimlerin Hocasına Saygısından Önünde Ezilip Büzülen Fatihlerin İhanetle Suçalnıp Sürgün Edilen Fakat Yanında Bir Tek Hazine Malı Götürmeyen Ve Öldüğünde Cenazesine Borçlarından Haciz Konulan Sultan Vahdettinin Evlatlarıyız Yakışmaz Bize Vatan Giderken Bayrak İnerken Ezan Susarken Yaşamak Ey İnsan Titre Ve Kendine Gel!!!

Hedefimiz İLA-Yİ KELİMETULLAH

topraktan gelen gölgeme toprak çekilince
günler bu heyulayıda ergeç silecektir
rahmetle anılmak ebediyet budur ama
sessiz yaşadım kim beni nerden bilecektir


Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;

Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık!

Mehmedim,sevinin ,başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir


Ey Tenperver Nefsim! Sen Kendini Ne Zannediyorsun Ki; Cennet Tabiki Ucuz Değil Cehennem Dahi Lüzumsuz Değil!

---bizki ustasıyız vatan sevmenin---
---yarın elbet elbet bizimdir gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir---
---türklük bedenimiz islamiyet ruhumuzdur ruhsuz beden cesettir---
---Şu istikbal inkılabı içinde en yüksek gür sada ( ses ) islamın sadası olacaktır---
---Allaha Vatana Bayrağa Kurana Ve Silaha yemin olsun Şehitlerim Gazilerim Ve Başbuğum emin olsun---
---İman hem nurdur hem kuvvettir.Evet hakiki imanı elde eden adam kainata meydan okuyabilir ve imanın kuvvetine göre hadisatın tazyikatından kurtulabilir.(bediüzzaman said nursi) ---
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenler alın size kapak olsunbağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) hackerim diyenlere buda ikinci kapak olsun

milliyetci26

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 52 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-07-2007 20:05

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#237997 17-07-2007 18:02 GMT-1 saat    
O protokolle ilgili bilgiyi foruma ekle bakarız.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


mrfrkcyln

grup tuttuğum takım
Onbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 42 ileti
Yer: istanbul
İş: ögrenci lise 3
Kayıt: 01-11-2006 13:10

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#238660 19-07-2007 09:00 GMT-1 saat    
Star Gazetesi, bugünkü sayısında bir belge yayınladı. Bu belgeye bütün AKP yanlısı medya da "mal bulmuş mağribi gibi" anında yayınladılar.

Sözde bu belge Apo'nun idamdan kurtarıldığı belge imiş. İçinde yazılanların açık açık görüldüğü bir metinde bile bu kadar taraflı bir yorum ancak TMSF'nin elinde olmak suretiyle AKP'nin emrinde olan Star Gazetesi, Haber7, Haber10, İnternethaber, Zaman, Takvim, Yeni Şafak, Samanyolu ve bilumum cemaat ve AKP yanlısı medya tarafından yayınlanabilirdi.

PEKİ BU BELGE NEDİR?

Uydurma ve saptırma haberlere karşı EtikHaber olayın gerçek yüzünü açıklıyor.

12 Ocak 2000 tarihli, Bülent Ecevit, Devlet Bahçeli ve Mesut Yılmaz tarafından gerçekleştirilen ve 7 saat 15 dakika süren görüşme sonucunda açıklanan karar metnidir.

Bu toplantıda Bülent Ecevit ve Mesut Yılmaz yaklaşık 7,5 saat boyunca idamın kalkması ve Türkiye'nin daha önceden yargı yetkisini kabul ettiği AİHM'in vereceği karara uyulması konusunda Devlet Bahçeli'yi ikna etmeye çalışmışlar ama başaramamışlardır.

Yapılan görüşme sonucunda şu karar metni çıkmıştır.

"Koalisyonu oluşturan DSP, MHP ve ANAP'ın genel başkanları, bugün (12 Ocak) Başbakanlık'ta yaptıkları toplantıda, AİHM'in teröristbaşı Abdullah Öcalan hakkındaki kesinleşmiş idam cezasının infazının bir süre ertelenmesine ilişkin ihtiyati tedbir kararını ayrıntıları ile değerlendirmişlerdir.

Bilindiği gibi Türkiye'nin de yargı yetkisini kabul etmiş olduğu AİHM'in Türk yargısınca verilmiş kararları değiştirmesi hiçbir şekilde söz konusu değildir. Anayasamızdan ve uluslararası taahhütlerimizden kaynaklanan süreç tamamlandığında, dosya gereği için ivedilikle TBMM'ye gönderilecektir'

Genel Başkanlar, hukuka saygı içinde aldıkları bu kararın, terör örgütü ve yandaşı çevrelerce milleti ve devleti ile Türkiye'nin yüksek menfaatleri aleyhine kullanılmak istendiğinin değerlendirilmesi halinde, erteleme süreci kesilerek infaz sürecine derhal geçilmesi konusunda görüş birliğine varmışlardır."

BELGE NE ANLAMA GELİYOR

Yukarıdaki metni okurken, mutlaka hatırlanması gereken şu notu tekrar hatırlamak gerekmektedir: Bilindiği gibi yukarıdaki toplantıdan daha önce Türk yargısı Apo'yu yargılamış ve idam kararını vermişti.

Bu bilgiler ışığında yukarıdaki karar metnini tarafsız bir gözle okuduğumuzda şu sonuçlar çıkmaktadır.

Metnin ilk paragrafı toplantının düzenlenme amacını belirtmiştir. Toplantı sonucu ile alakası bulunmamaktadır.

Metnin ikinci paragrafında ise: AİHM'in Türk yargısının verdiği kararı değiştiremeyeceği özellikle belirtilmiş ve 57. Hükümet öncesi yapılan anlaşmalarla yargı yetkisi kabul edilen AİHM'in verdiği karar ne olursa olsun Türk Mahkemeleri tarafından verilen idam kararının ivedilikle meclise getirileceği söylenmektedir.

Son paragrafta ise, AİHM kararının beklendiği bu süreçte PKK'nın herhangi bir terör eyleminde bulunması halinde ise AİHM karar sürecide beklenmeden idamın meclise getirileceği belirtilmiştir.

DEVLET BAHÇELİ'NİN BAŞARISI

Görüldüğü gibi Apo'nun idam edilmesi konusunda kesin kararlı olan Devlet Bahçeli, her ne şart altında olursa olsun Apo'nun idam dosyasının TBMM'ye getirilmesini sağlamıştır.

APO'YU KİMLER İDAMDAN KURTARDI

Yukarıdaki süreç devam ederken 1 Ağustos 2002'deki olağanüstü toplantılarda idam cezası, yasalarımızdan çıkarıldı.

İdamın yasalarımızdan çıkarılmasında kimlerin hangi yönde oy kullandığını hatırlarsak şu sonuç ortaya çıkacaktır.

MHP: İdam Cezası uygulansın

AKP, DSP, ANAP, YTP, DYP, SP: İdam Cezası Uygulanmasın

Yukarıda da görüleceği MHP'nin idamın uygulanmasını sağlamak için verdiği mücadelede diğer bütün partilerin birleşimi ile idam cezası yasalarımızdan kaldırılmıştır. Hatta o günlerde MHP Lideri Devlet Bahçeli diğer partileri kastederek bu durumu şöyle değerlendirmişti: "Gökkuşağı Koalisyonu".

Sonuç olarak Apo'yu idamdan Gökkuşağı Koalisyonu kurtarmıştır. Kimdir bu Gökkuşağı Koalisyonu üyeleri tekrar hatırlayalım: AKP, YTP, DSP, ANAP, DYP, Saadet Partisi...

PEKİ STAR GAZETESİ NE YAPIYOR

Sizce, Star Gazetesi, Zaman, Vakit, Yeni Şafak, Samanyolu, Haber7, Haber10, internethaber gibi medya kuruluşları çok açık ve net şekilde yazılan bir metni okuyup anlamaktan bu kadar mı yoksun?

Bu medya kuruluşlarının okuyup anlamaktan değil ama "neden yoksun" olduklarını biz çok iyi biliyoruz...

Kendilerini sözde en iyi Müslüman olarak gösteren bu medya kuruluşlarına sormak isteriz: Yalan, iftira, ahlaksızlık, şahsiyetsizlik gibi davranışların İslam ahlakı içerisindeki yeri nedir?

Lütfen siz değerli okuyucularımızda bu durumu dikkate alın ve bu medya kuruluşlarına karşı gerekli tavrınızı koyunu

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


milliyetci26

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 52 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 10-07-2007 20:05

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#238791 19-07-2007 13:48 GMT-1 saat    
Akpliler herşeyiniz yalan sizin!Gönderdiğiniz her haber yalan!

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


ülkücü

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 24 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 31-03-2007 16:41

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#239911 21-07-2007 21:02 GMT-1 saat    
bahçeli apo denen itin asılmaması için imza attı erdoğan ermenisi ne yaptı askerlerin başına çuval geçirtti

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


milliyetçi1

grup tuttuğum takım
Cezalı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 11 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 21-07-2007 16:37

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#239915 21-07-2007 21:18 GMT-1 saat    
Alıntı:
bahçeli apo denen itin asılmaması için imza attı


Devlet Bahçeli böyle birşeye imza atmadı.Burada geçen metinde idam cezasının meclise sunulmasının erteleneceğini yazıyor.Refah yol hükümeti zamanında aihmden talimat almadan idamın gerçekleşmeyeceği ile ilgili bir yasa çıkmıştı.İdamın meclise geç sunulmasının sebebi ise bu yasanın ortadan kaldırılması için gerekli bir zaman dilimi vardı.Bu zaman dilimi içerisinde de idaö kararının aihmin alması engellendi ve sonra idam kararı meclise sunuldu.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <