Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Tılsımlı Yiyecekler

> 1 <

FuRKaN216

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 7836 ileti
Yer: lere tükürmeyin tükürülcek o kadar surat varken:D
İş: de bu benim profilim:)
Kayıt: 13-12-2006 18:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #235244 07-07-2007 20:54 GMT-1 saat    
Tılsımlı Yiyecekler

Yiyecekler konusunda, kendi kendinize bazı yasaklar uygulamayın. Örneğin çikolatanın şişmanlatması, soğanın nefesinizi kokutması gibi nedenlerle bu yiyeceklerden uzak durmanız yanlış olur. Bakınız uzmanlar, kadınlara özellikle hangi yiyecekleri öneriyorlar:

Acı çikolata
Sabahtan akşama kadar eliniz çikolata paketinin üzerinde olsun demiyoruz. Fakat hergün az miktarda acı çikolata yemelisiniz. Acı çikolata kandaki kolesterol oranını düşürüyor, kalp hastalıklarından korunmanıza yardım ediyor.

Kara üzüm
Doktorlar kırmızı şarap içmenizi öneriyorlar. Kırmızı şarap yerine siyah üzüm yemeniz de, kalp hastalıklarından korunmanıza yardımcı olacaktır. Kalp sağlıgı için büyük önem taşıyan maddeleri içeren kara üzüm, şeker hastaları dışında herkese öneriliyor.

Soğan

Soğan, yemeklere lezzet katar. Ayrıca zengin bir C vitamini kaynağıdır. Posalı yiyecekler arasında yer alır . Dahası, sarmısaktan daha etkili bir kan basıncı düzenleyicisidir.

Biftek

Yağsız biftek, vücudunuzun demir ihtiyacını karşılayabilir. Demir eksikliğinin kadınlarda ne büyük sorunlar yarattıgını asla unutmamalısınız. Özellikle regl dönemlerinde sık sık biftek yemelisiniz.

Bu yiyeceklere dikkat

Meyve suları yüksek kalori içerir. Bir bardak meyve suyunun bin kalori verdiğini unutmayın. Meyve suyunu zorunlu olmadıkça içmenizi tavsiye etmiyoruz. Moda olan 'light' yiyeceklerin size bir yararı olmaz. Yiyeceklerin 'light'ları da normalleri ile aynı miktarda kalori içerir.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <