Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Ateş Melekleri yeniden İstanbul'da

> 1 <

tma
Rock Out..!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3329 ileti
Yer: Antalya
İş: Bass Gitarist
Kayıt: 04-05-2007 18:19

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #241873 29-07-2007 11:48 GMT-1 saat    
Etkinlik Bilgileri:
Sahnede: Feuerengel
Mekan: Studio Live
Fiyat: --
Etkinlik Tarihi: 24.11.2007 tarihinde Saat: 21:00
Tanıtım:
25.03.2005 tarihinde İstanbul "Balans Music Performance Hall"de sergiledikleri performansla Türk Rammstein severlere unutulmaz bir gece yaşatan Rammstein Tribute grubu "Feuerengel" yeniden İstanbul'u sallamaya geliyor.

"24 Kasım"da Studio Live sahnesinde gerçekleşecek konserin ayrıntıları yakında.. Takipte kalın...

Rammstein Türkiye Fan Sitesi
www.rammsteintr.com


FEUERENGEL kimdir?

Feuerengel Eylül 1997 de, Kuzey Almanya'daki "Hurricane Festivali"nde, Rammstein ın gösterisi sırasında kuruldu. Boris orada sahne görevlisi olarak çalışıyordu ve grubun performansından çok etkilendi. Böylece Rammstein'ın tribute grubu Feuerengel'i kurdu.

Bugün Feuerengel dünyanın en büyük Rammstein tribute grubu. Kahramanlarının müziğini çalmak ve 'yaşamak' isteyen bir grup Rammstein hayranı. İnsanların olumlu tepkisi, Feuerengel'in şovlarını ve müziklerini mükemmelleştirmeleri ve şimdiki gibi orijinaline olabildiğince yakın olması adına daha çok çalışmaları için yeterli bir dürtüydü. Bu şovlar; orijinal kıyafetler, alev atıcılar, yanan ceket, ateşli yay ve patlamayıcılar gibi bazı hileler kullanılarak gerçeğine olabildiğince yakın yapılmaya çalışıyor.

24 Ağustos 1998'de Berlin'de, çifte platinium ve altın ödülleri sırasında ve yine 16 Aralık 2005'te platin ve altın ödülleri sırasında gruba, Rammstein ve konukları önünde çalma onuru verildiğinde en büyün övgü Rammstein'ın kendisinden geldi. Bir tribute grubunun elde edebileceği en büyük başarı.

4 yıl boyunca Feuerengel, Almanya'da, Lüksemburg'da, Hollanda'da büyük festivallerde çaldı ve Hollanda'da büyük kulüplerde neredeyse tamamında biletlerin tükendiği gösteriler yaptı. Ayrıca Feuerengel 25 Mart 2005'te de İstanbul "Balans Music Hall"de biz Türk Rammstein fanlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Grubu, Rammstein'ın kazandığı ödülleri ellerinden almak için kurup kurmadıkları da soruldu ama bunu şiddetle yalanladılar. Her biri büyük birer Rammstein fanı ve sadece en sevdikleri müziği çalarak eğlenmek ve 90 dakikalığına da olsa Rammstein olan tuhaf hayatı yaşamak isteyen insanlar.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Eski nick: 07mert

Everything Louder Than Everything Else - Motörhead
> 1 <