Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Ünlülerin takıntıları\\

> 1 <

AyDaN

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2753 ileti
Yer: music....
İş: müzisyenlik yolunda...
Kayıt: 03-11-2006 13:45

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #252356 02-09-2007 07:22 GMT-1 saat    
CEM YILMAZ: Gösteri öncesi kulisteki kanepede mutlaka uyuyan ünlü komedyen, bu şekilde kafasını boşaltıp, enerji topladığına inanıyor.


AYSEL GÜREL: Söz yazarı Aysel Gürel evinde karafatma besliyor. Gürel geçen hafta 'Hatice' ismini verdiği karafatmasını öldürdüğü gerekçesiyle kızı Müjde Ar'ı 'Sen katilsin' diyerek evinden kovmuş.

SEREN SERENGİL: Ünlü şarkıcı gittiği restoranlarda köpeklerine de porselen tabakta servis yaptırıyor. Şarkıcı masada yemeğini yerken, köpeği de ayağının dibinde karnını doyuruyor.


MAHZAR ALANSON: MFÖ grubunun üyesi Mazhar Alanson, gittiği her yurt dışı seyahatten değişik bir peruk satın alıyor. Ünlü müzisyenin evinde yaklaşık 200 adet peruk bulunduğu söyleniyor.


DEMET AKALIN: Sahneye çıkmadan önce çantasından çıkardığı nazar boncuklarını kulisteki odasının her yanına asan şarkıcı bir de bu boncukları okşuyor. Akalın, ayrıca bir kase yoğurt yemeden sahneye çıkmıyor.


DENİZ AKKAYA: Manken ve oyuncu Deniz Akkaya, dostları arasında, yakın arkadaşlarının önemli günlerini asla unutmamasıyla ünlüdür. Akalın, arkadaşlarına özel günlerinde sadece mavi gül gönderiyor.


SELİN TOKTAY: Manken evinde ampul kullanmıyor. Her odada sadece mum yakıyor. Toktay, soranlara da stressiz ve doğal bir ortamda yaşamak için böyle yaptığını söylüyo

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


some morons..
> 1 <