Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Kürt kardeşime mektup!

> 1 <

FuRKaN216

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 7836 ileti
Yer: lere tükürmeyin tükürülcek o kadar surat varken:D
İş: de bu benim profilim:)
Kayıt: 13-12-2006 18:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #264473 10-10-2007 17:47 GMT-1 saat    
Necati Doğru'nun köşe yazısı

Kürt kardeşime mektup!

Lanet olsun teröre! Ne diyelim, laflar da aşındı, sözler de törpülendi. Kelimeler de aciz kaldı. Başladığı nokta; “öp namlunun ucunu”ydu ve bugün ulaştığı yer; “yeniden öp namlunun ucunu...” oldu.

Askere emir çıktı:

Irak'a gir ve vur.

Ordu Gabar Dağı'nda verdiği 13 şehidinin ve 13 şehidi ile birlikte bir hafta içinde PKK kurşunuyla, bombasıyla, mayınıyla ölen 30 vatandaşının kanını yerde koymayacak. Sınırı geçecek, Kandil'e gidecek, Barzani'nin sarayı ve PKK liderlerinin gecelediği Süleymaniye'deki Fındık Aşti Oteli dahil gerekirse her yeri “vuracak-bitirecek.” Belki bu girişinde de, daha önceki 24 kez giriştiği sıcak takiplerde olduğu gibi başaramayacak, tam temizlik yapamadan geri dönecek.

Fakat durmayacak.

26'ncı kez girecek.

27'nci kez.

100'üncü kez girişinde bitiremezse, Türk Ordusu 1000'inci kez Kuzey Irak'a girecek ve vuracak. Bu noktaya geldi, söylenecek laf kalamadı. Çünkü her şehit verişte Türkiye'nin bütün halkı; “Şehitler ölmez. Vatan bölünmez” diye ayağa kalkıyor.

Türkiye bölünmek istemiyor.

Bir avuç!

Tek bir avuç!

Toprak vermek de istemiyor. Türkler kardeşleriyle çatışmaktan, vuruşmaktan, kanlı düşman olmaktan da yana değil.
***

Kürt kardeşlerimiz, “kendimi Kürt hissediyorum” diyen arkadaşlarımız; bizden küçüklerimiz, bizden büyüklerimiz, bizden akıllı ve bilgili olanlarımız; dostumuz, komşumuz, hemşehrimiz, köylümüz; kirvemiz, kız aldığımız-kız verdiğimiz, hısım olduğumuz, aynı Allah'a ve aynı peygambere inandığımız dindaşlarımız şunu bilesiniz: 13 Türk Ordusu askerinin (7'si Doğu Anadolu doğumlu) Gabar Dağı'nda yani kendi vatanının dağında şehit edilmesiyle sonuçlanan o pusu aslında size kurulmuştur.

Sizi koparmaya!

Sizi ayırmaya!

Sizi; “Avrupa'nın 28 ülkesi PKK'yı tanıyor. ABD destekliyor. Silahlandırıyor, C3 ve C4 patlayıcı veriyor; patlayan ve patlamayan, yakalanan ya da yakalanmayan yüzlerce kiloluk bombaları, sayısı 125 bine kadar çıkan meşhur Glock tabancayı, günümüzün en kahpe öldürücüsü olan mayınları, hava savunma silahlarını, PKK'nın sahip olduğu söylenen tankını, Kuzey Irak'a ABD yığıyor ve bu öldürücüler sınırı geçerek Türkiye'ye sevkediliyor. Gittikçe strateji artıran ve PKK'ya Türkiye toprakları içinde “alan hakimiyeti” kazandırmak isteyen bu destekle bölünme gerçekleşir, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Türkiye Cumhuriyeti'nden kopar, ABD kuklası Barzani ile büyük Kürdistan kurulur, Abdullah Öcalan İmralı Hapishanesi'nden çıkartılır, Diyarbakır eyaletine vali yapılır” umudunu taze tutmaya çalışarak sizi aldatıyor.
***

Kürt kardeşlerimiz.

Tuzağa düşüyorsunuz.

PKK'yı koruyorsunuz.

Çocuklarınıza söz geçirmiyor, bölücü terör örgütüne asker veriyorsunuz. PKK kanla besleniyor. Çocuklarınızın kanıyla... Seçip Meclis'e gönderdiğiniz DTP'li milletvekilleri, PKK'nın bu eylemlerini kınamıyor, PKK ile aynı dili konuşup, aynı tavrı yükseltiyorlar. Kuzey Irak'ta iş yapmakta olan ve çoğunluğu Doğu ve Güneydoğu Anadolulu patronlara ait inşaat şirketlerinin şantiyelerinde PKK'lı militan liderleri yatırılıyor, ağırlanıyor, bakılıp besleniyor diye haberler bana bile geliyor.

Kürt kardeşlerimiz!

Gabar'da pusu kuruldu.

13 Mehmetçik şehit oldu.

Bu pusu size kuruldu.

Kuytu pusu!

Sinsi pusu!

Gaflete düşüren pusu!

Kardeşim!

Senin elinde.

Pusuyu yarabilirsin.

Vatan

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


NekuralNekral

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 25 ileti
Yer:
İş: Freedom...Öss modu....
Kayıt: 09-10-2007 11:13

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#264483 10-10-2007 18:24 GMT-1 saat    
Doğru hitap Doğru yazı tşkrler....

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <