Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

İhanet içindesiniz Sayın Savcı!

> 1 <

m.ali9195

grup tuttuğum takım
Onbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 20 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 29-03-2006 08:34

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #293474 27-03-2008 18:15 GMT-1 saat    
Tanımadığım bir kişiden gelen mail'i sizlere sunuyorum...

İhanet içindesiniz Sayın Savcı!

AKP hakkında "Laiklik karşıtı eylemlerin odağı olmak" suçlamasıyla açtığınız kapatma davası nedeniyle değildir bu ihanetiniz. SEBEB OLACAĞINIZ HER ANLAMDA FELAKETLER NEDENİYLEDİR. VE AKLINIZ SIRA SİYASETTE KARTLARIN YENİDEN KARILMASINA YOL AÇARAK YOLDAŞLARINIZ CHP VE DSP ile ERGENEKONCU, SARIKIZCI İHANET ŞEBEKELERİNİN TEKRAR İKTİDAR OLMASINA YOL AÇACAĞINIZI DÜŞÜNÜYORSUNUZ,UMUYORSUNUZ. VE NE YAZIKKI BUNLARIN FATURASINI BU HALKA ÇEKTİRECEKSİNİZ. YOKSA AKP KAPANSA NE OLACAK BU GÜN KAPANIR YARIN BİR BAŞKASI AÇILIR VE BU HALKIN GÖNÜL BİRLİKTELİĞİ YİNE MECRASINDA YOLUNA DEVAM EDER.

Demokrasi karşıtı eylemlerin odağı haline getirdiniz Hukuk ve Adalet müessesini.

Gerçi Mahkeme kendi seyrinde iddianamenizde sergilediğiniz komediyi zaten görecek ve arzularınızı kursağınızda bırakacakdır. Yoldaşlarınız CHP ve DSP dışında kimse sizlere hak vermedi zaten. Onlar ve siz tepeden inmeci , halkı beğenmeyen ve sürekli olarak hizaya getirilmesi gereken mahluklar olarak gördüğünüz için 1950'den beri sizleri ve zihniyetlerinizi asla seçmeyen ve iktidara getirmeyen halka, Kalbinizi kaplamış ve yüzünüze yansıttığınız kininizi kustunuz.

Çarıklı, şalvarlı, poturlu diyerek aşağıladıklarınızın, okuyarak, çalışarak,üreterek,şehirlere ve iktidara gelmelerini hazmedemediniz. Ensesinde boza pişirdiğiniz Bu Necip Milletin sizleri ve Yoldaşlarınız CHP ile DSP yi kıyamet sabahına dek iktidara getirmeyecegini çok iyi biliyorsunuz.
İşte bu umutsuzluğunuz nedeni ile, bütün bir 70 milyon halkın gelecegini karartma pahasına açtınız bu davayı. Düştüğünüz şu zavallı duruma bakınız bir.

Ellerini Oğuşturan CHP,DSP ve ERGENEKONCU, SARIKIZCI ihanet şebekelerinden başka sizleri seven ve destekleyen yok görüyorsunuz.

Refikiniz Tansel ÇÖLAŞAN gibi bu halkın inandığı ve uğruna şehadete koştuğu ezandan ve tüm dini değerlerden tiksinmekte olduğunuzu ne güzelde ispatladınız. Onun çoşku yaşadığı , Adnan Menderes ve arkadaşlarının idam edilmesinden şüphesiz ki sizde çoşku duymuşsunuzdur. "Keşke kanunlar biraz daha müsait olsaydı da Recep Tayyip ERDOĞAN'LA arkadaşları Bülent ARINÇ ve ABDULLAH GÜL'ü sallandırsam " diye ne kadar iç geçirdiğinizi, bir O dininden nefret ettiğiniz ALLAH bilir , birde siz tabiki. Ama tahmin etmek güç değil bunu.
Yazıkki bu davayı sözüm ona millet adına açtınız. Bu milletin seçip yetki verdikleri meclistedir Sayın SAVCI. Size kim verdi bu kudreti. Bu halk mı seçti sizi o makama. Millet adına bunu yapabilmeniz için yüreğiniz yetiyor mu halkın seçimine bırakmaya bu işi.
YASSIADA MAHKEMELERİNİ UNUTMADI BU MİLLET. O MAHKEMENİN BAŞKANI ADNAN MENDERES VE ARKADAŞLARINA " SİZİ BURAYA GETİREN İRADE SİZİ İDAM ETMEMİZİ İSTİYOR" DEMİŞDİ.
AKP'yi kapatmanızı isteyen irade kim Savcı Bey?

Ucu siz seçkinlere dokunmaya başlayan ERGENEKONCU, SARIKIZCI ihanet Şebekeleri midir,AKP'nin kapatılmasını isteyen irade.?
Bu gün Cumartesi. Pazartesi geldiğinde borsanın düşmesi, Faizlerin yükselmesi, doların fırlamasının, bu halka nelere mal olacagını hiç düşündünüz mü? Sadece faizi söyleyeyim: Faizlerin 1 puan artması, bu ülke halkının üzerine 2,5 Milyar dolarlık ek bir yükün yüklenmesi demekdir. Varın gerisini siz hesab edin.
Yoldaşınız Ahmet Necdet SEZER'in patlattığı 2001 kriiznde bir gecede bu ülke % 100 fakirleşmişti. Sonrasında binlerce büyük şirket, 100 binlerce esnaf YOLDAŞLARINIZIN sebeb olduğu yıkım nedeni ile kepenklerini kapatmış, halkın üzerine 60 Milyar doları aşkın bir yük binmişdi.
Neler hissetmiştiniz o günlerde Savcı Bey?
Umrunuzda olmadığına kalıbımı basarım. Sizler için bu halk, onun fakirliği, yoksulluğu, özgürlüğü hiç bir zaman önemli olmadı. O JAKOBEN ELİT YOLDAŞLARINIZLA keyfinize baktınız sadece. Bugünde böyle bir yıkıma yol açsanız yine hiç umrunuzda olmayacak. Çünkü Oyları ile AKP'yi iktidara daşıyan 16,5 milyon seçme hakkına sahip insan ve onların seçme hakkına sahip olmayan yakınları cezalandırılmayı haketmişlerdi sizlere göre.
Bu nedenle A. Necdet Sezer ve ECEVİT'in her bakımdan çökerttiği Bu ülkeyi düze çıkaran, Sefalet içersindeki halkının yarınlara tekrar umutla bakmasını sağlayan R. Tayyip ERDOĞAN ve arkadaşlarına bu davayı açtınız.
Çok zavallısınız Sayın Savcı. % 20 nin toplumu hizaya sokmasına evet diyen kara vicdanızla asırlar sonra bile Zavallı olarak anılacaksınız. Yassıada savcıları ve yargıçlarının bu halkın çoğunluğu tarafından nasıl bir lanetle anıldıgını az çok biliyorsunuzdur heralde.
Bir ormandır farzedin bu ülke. Bu ormanda binlerce çeşit çiçek 100lerce çeşit kuş yaşamakta ve siz kargadan başka kuş tanımayan örümcek kafalı yobazlar bütün kuşları karga olmaya mahkum edebileceginizi zannediyrosunuz.
Kargaları seçmeyen diğer tüm kuşların, yaşam, düşünme haklarını uyduruk gerekçelerle yok edebileceginizi düşünebilecek kadar zavallılarsınız.
Kargalar Leş yiyen varlıklardır ve o çirkin sesleri ile yaygara koparmaktadırlar sürekli. Dileyen onlar gibi olmakta hürdür. Ancak bizler leş yemiyoruz ve diğer kuşlara zulmetmiyoruz diye bizim yaşam hakkımıza sınır koyamazssınız Savcı Bey.
KIYAMET SABAHINA DEK; SİZDE, O HALKI HİZAYA GETİRMEYE PEK HEVESLİ TEPEDEN İNMECİ JAKOBEN YOLDAŞLARINIZDA ASLA BU ÜLKEDE İKTİDARA GELEMİYECEKSİNİZ. BU GÖNÜL İŞİDİR. İDEOLOJİK KİRLİLİKLERİNİZİ KUSMAYA DEVAM ETSENİZ BİLE GÖNLÜ ENGİNLER KADAR TEMİZ OLAN BU HALK , SİZE BU FIRSATI VERMEYECEKDİR.
NEYMİŞ LAİKLİĞE AYKIRI EYLEMLERİN ODAĞI OLMUŞ MUŞ APK, ÖYLE Mİ?
NEDİR LAİKLİĞE AYKIRI EYLEMLER SAVCI BEY? NAMAZ KILMAK MI, EZAN OKUMAK MI, HACCA GİTMEK Mİ, KURAN ÖĞRENMEK VE ÖĞRETMEK Mİ? BİR YARADANA İNAMAK MI, İNANDIĞI BU YARADANIN DİNİNİN GEREKLERİNİ YERİNE GETİRMEK Mİ? BU GEREKLERDEN BİRİ OLAN BAŞ ÖRTÜSÜNÜ TAKAN KIZLARIMIZIN BİYOLOJİ, KİMYA, FİZİK, TEKNOLOJİ ÖĞRENMESİMİDİR LAİKLİĞE AYKIRI EYLEMLER?
BÜYÜK BİR HAMLE YAPTINIZ AMA SAVCI BEY, FAKAT BİZ HALK OLARAK BUNLARI YEMEDİK.
HADDİNİZİ BİLİNİZ? ŞİDDET VE TERÖRE BULAŞMADIKÇA, BUNLARA DAVET ETMEDİKÇE HİÇ BİR PARTİ, DERNEK VSyi KAPATAMAZSSINIZ.
BUNU DÜŞÜNMENİZ BİLE BİR UTANÇ OLARAK SİZE VE ELLERİNİ OĞUŞTURAN CHP VE DSP YE YETER.
CUMHURİYET KURULALI BERİ SİZ VE TIPKI BASIM KOPYALARINIZ KAH ATATÜRK İSTİSİMARI YAPARAK, KAH LAİKLİK SÖMÜRÜSÜ YAPARAK BU MİLLETİ FAKİR FUKARA BIRAKTINIZ. AMA YETTİ GAYRI.
O KADAR LAİKSENİZ, VE HAYATINIZIN HER ALANINA BUNU YANSITMAK İSTİYORSANIZ ÖZGÜRSÜNÜZ, AMA ÖNCE ADINIZDAN BAŞLAYINIZ SAYIN SAVCI.
ABDURRAHMAN : Rahman olan ALLAH'ın KULU DEMEKDİR. Varın babanızı dava edin bulabilirseniz Bir allahın kulu hakime de, ADINIZI DEĞİŞTİRİN ÖNCE. BIRAKIN BU İKİ YÜZLÜLÜĞÜ.
İNSANLIKTAN, VİCDANDAN BİRAZCIK NASİBİNİZ VARSA HUKUK NEDİR ÖĞRENİN ÖNCE!
HUKUK: Adalet Kavramı gibi Kuranın bir kavramı olup arapça Hak kelimesinin çoğulu Haklar demekdir. VE ne hazin bir manzaradır ki Rahmanın kulu ( ABDURRAHMAN ) HAKLARI TIRPANLAMAK YOK ETMEK İÇİN GÜYA HUKUKU ( hakları ) KULLANMAKTADIR. Hiç haklar, haklara karşı olabilir mi?
KARANLIKLARINIZLA BAŞBAŞA KALIN SAVCI BEY!
AMA ÇEKİLİN BU HALKIN AYDINLIK YARINLARA GİDEN YOLUNUN ÜZERİNDEN.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


mamilikli

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 15 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 18-03-2008 10:42

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#294283 02-04-2008 10:09 GMT-1 saat    
Şu yukarıdaki yazıyı okuyunca AKP li fanatik birinin yazdığı hemen anlaşılıyor. İnsanların dini inançlarını kendi siyasetlerine alet ettikleri, yani din ticareti yapan bir tacirin yazısı olduğunu anlamamak için saf olmak gerekir.
Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devletidir. Hukuk devletlerinde hukukun üstünlüğü esastır. İktidara yüzde doksan oy alarak gelse bile o hukuk kuralları içinde gelmiştir, o hukuka uyacaktır. Uymadığı durumlarda hukuk yakasına yapışıp hesap soracaktır. Oda eğer dediği gibi mazlumsa hukuk karşısında hesabını verip yoluna devam edecektir. Aksi taktirde Hitler de halkın büyük oy çoğunluğu ile iktidara geldi ama ülkesiin ve dünyayı nereye götürdü bakıp ibret almak lazım.
Menderes de aynı bunlar gibi hem din ticareti yapıyor, hemde ülkemizi Amarika ya peşkeş çekiyordu. Bugün Türkiye Amerika ya göbekten bağımlı ise bunu başlatan Menderes dir. Ne yazıkki Amerika menderes i yeterince kullanmış, işi bitincede idam ettirmiştir.
O günden bugüne Türkiye yi yüzde seksen sağ iktidarlar yönetmiş, ve Türkiye nin geldiği nokta ortadadır. İkinci dünya savaşından sonra Türkiye ile yola çıkan Avrupa ülkelerinin milli gelirlerine bir bakın, birde bizimkine. Türkiye Osmanlı nın mirası değilde sanki bir muz cumhuriyeti miydi?
AKP ye gelince Millet ülkeyi kötü yönetenleri elinin tersi ile itip bunları iktidara getirdi.Peki beş yıldır bunlar ne yaptılar. Ülkede yeni fabrikalarmı açıldı, İşsizlikmi azaldı, Dış borcumuzmu daha az, Millet dün yarım kilo et alabilirken bugün bir kilomu alıyor. Borsanın yüzde yetmişi yabancıların elinde, başka ülkelerde yüzde beş kazanırken Türkiye de yüzde yirmi kazanıyorlar. En ufak birşeydede paralarını alıp çekip gidecekler.
Peki bu arada hükümet ne yapıyor? Cumhuriyet in seksen yıllık kazanımlarını yok pahasına satarak hazır yiyor.Müsrif evlat gibi babanın bıraktığı miraslardan heryıl birkaçtanesini satıp yiyor. Yandaşlarına peşkeş çekiyor. Yarın onlarda bitecek.İktidara geldiklerinden buyana Türkiye nin dış borcu ne kadar arttı? Arkasında iş birlikçi, çıkarcı, satılmış bir medya var. Hep ihracat artışı ile övünüyor peki bu ihracat ithalatı karşılıyormu, açık ne kadar?
Neyse bunlar bizim meselemiz. Onların meselesi bizim en kutsal duygularımızı sömürerek, Dinimizi, inancımızı kullanarak kendi ceplerini doldurmak. Sonuç olarak "Çiğ yemeyenin karnı ağrımaz" İddia edilen yoksa çıkar kendini savunur. Aynı hukuk bana göre hiç haketmediği halde hukuku zorlayarak sonradan Erdoğan a milletvekilliği yolunu açtı ve başbakan olmasını sağladı. Ozaman iyiydi şimdimi kötü.[center][/center]

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <