Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

İnternetten Para İş KAZAN YABANCI değil %100 TÜRK Siteleri

> 1 <

antitez

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 23-05-2008 22:38

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #302262 23-05-2008 22:40 GMT-1 saat    
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"]Son yıllarda ülkemizde internetten para kazanmayla ilgili para kazandırdığını iddaa eden ve bu tezlerini doğrularcasına gerek finalsal gerekse de kazandırdıklarıyla ben burdayım;PARA kazanmak istiyorsan adresi burası,sadece sen değil senin gibi kazanmak isteyen ve kazanan insanlar var,yalnız değilsin işte örnekleri diyebilecek kadar açık ve umut verici gelişmeler yaşanmakta[/FONT].
[COLOR="DarkRed"]
[SIZE="4"]Benim amacım İnternette para kazanma vaadinde bulunan samimi bulduğum şirketleri size tanıtmak ve birlikte ama birbirimizden bağımsız nasıl internette para kazanabileceğimizi,kazandığımız miktarları daha da çok katlayabileceğimizi göstermek... [/COLOR]


[COLOR="Red"][SIZE="3"]1-SÜPER TEKLİF [/COLOR][SIZE="3"]günümüz Türkiyesinde çok kazandıran internetten para kazanma yöntemlerinden birisidir.Yapmanız gereken sadece üyelik bedeli ödemeden(ücretsiz)üye olmaktır.

Süper teklife üye olun...size (e-posta) gönderilen maillerden,reklamlardan, tanıtım msjlarından anketlerden para kazanın puanlarınızı PARA ya dönüştürün.

Üstelik Üyelik bilgileriniz doldurduğunuzda başlangıçta 5 ytl Bonus da hediyesi Ödemeler hesabınıza 100 ytl' ye ulaştığında yapılacaktır


[COLOR="Red"][SIZE="4"]

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) üye ol, sen de kazan!
[/COLOR][/URL][/COLOR]


[SIZE="4"][COLOR="Red"]2-PARA TIKLA KAZAN[/COLOR]
PARATIKLA KAZANÇ FIRSATLARI TIKLA KAZAN

[SIZE="3"]Paratikla bir reklam yayın sitesi olup üyelerine,bünyesinde bulunan reklamları görüntülemeleri karşılığında ücret ödemektedir.İnternet üzerinde birçok firma, kullanıcılarına erişebilmek için reklam servislerine yüklü ödemelerde bulunmaktadır. Yüklenilen tüm bu maliyetlerin nedeni hem kaliteli hem de akılda kalıcı reklamlar yaratarak, gerçek ve amacına uygun kullanıcı kitlesine ulaşmaktır.Paratikla.com,bünyesinde bulunan birçok reklamveren ile kullanıcılarını bir araya getirerek çift taraflı bir kazanç mekanizması oluşturmaktadır.

Nasıl Para Kazanacaksınız ?

"Tıklayarak Para Kazanın"

Bu sistemde menude yer alan banner ve linklere tıklayarak belirtilen süre boyunca yönlendirilen internet sitesini gezemeniz gerekmektedir.Sayfanın en üstünde yer alan tracker önerilen zaman tamamlandığında sizi bilgilendirerek,ilgili linkin altında belirtilen kazanç miktarınızı otomatik olarak hesabınıza işler.Aynı anda birden fazla bağlantıyı gezmeniz mümkün olmadığından,bütün linkleri aynı anda açmanız durumunda kazancınız hesabınıza eklenemez ve trackerdan hata mesajı alırsınız.

"Soru Avı İle Para Kazanın"

Soru Avı sisteminde üyelerimizden belirtilen internet sitelerini gezerek menu içerisinde yer alan,reklamveren tarafından belirlenen soruların cevaplarını bulmaları istenir. Soruların cevapları üye menüsünde bulunan onay formu aracılığı ile Paratıkla editörlerine iletilir.Soruların tümüne doğru ve eksiksiz cevap veren üyelerin kazançları Paratıkla hesaplarına eklenir.

"Üye Olarak Para Kazanın

" üye ol kazan menüsünde bulunan ve size uygun internet siteleri, forumlar,e-mail bültenleri...vb sistemlere talimatlar doğrultusunda üye olarak para kazanabilirsiniz.Sistemlere üyelik işleminiz tamamlandığında onay sayfasındaki formu doldurarak belirtilen kazanç miktarınızı talep etmeniz gerekmektedir.Gönderdiğiniz form incelenip üyeliğiniz onaylandıktan sonra kazancınız hesabınıza aktarılacaktır.

"E-Mail Okuyarak Para Kazanın"

Paratikla.com kazanç olanakları arasında bulunan bu sistemde ilgi alanlarınız doğrultusunda size mailler gönderilir ve bu mailleri belirtilen süre zarfında okuduğunuz takdirde mail içerisinde belirtilmiş olan kazanç miktarı hesabınıza yansıtılır.

"Tavsiye Edin Para Kazanın

"Paratikla.com üyesi olduktan sonra sitemizi tavsiye ederek kendinize alt üye grupları oluşturabilirsiniz.Sizin tavsiyenizle sitemize üye olan 1. dereceden alt üyelerin aktif kazançlarının %10'u,2.dereceden alt üyelerin aktif kazançlarının %5'i ve 3.dereceden alt üyelerin kazançlarının %2'si bonus olarak hesabınıza işlenir.Tavsiye link veya banner kodlarınızı Paratikla.com üye menüsünde bulabilirsiniz.

PARA TIKLA SİSTEMİNE ÜYE OLMAK İÇİN

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

[COLOR="Red"][SIZE="3"]3-KAZANÇLI REKLAM [/COLOR]


[SIZE="2"]* KazancliReklam'a üyelik ücretsizdir.
* En iyi ürünler ve fırsatlar hakkında e-posta alırsınız.
* Reklam okuyarak, e-posta alarak, site gezerek, sitelere kayıt olarak kazanacağınız parayı banka havalesi ve paypal ile alabilirsiniz.
* Minumum ödeme limiti ulaşılması kolay 30YTL'dir. 200 direk üye kazandırırsanız hesabınızdaki parayı limit olmadan çekebilirsiniz!
* Tıklama başına 2 kuruşa, e-posta başına 5 kuruşa kadar kazanırsınız. * Her üye olana hoşgeldin bonusu olarak 0,5YTL verilir.
* Siteye referansınızla kaydolan her üye için 0,05YTL peşin olarak kazanırsınız. * Referansınızla sitemize kaydolanların, onların referansıyla kaydolanların, hatta onların da referansıyla kaydolanların kazancından kazanırsınız. * Altüyelerin kazançlarından kazanma oranları: 1. seviye % 20 2. seviye %10 - 3. seviye % 5[SIZE="2"]KAZANÇLI REKLAM KAZANÇ SİSTEMİNE ÜYE OLMAK İÇİN

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)[SIZE="3"][COLOR="Red"]4-HERKEZ BURAYA_KAZANÇ YÖNTEMİ[/COLOR]

[SIZE="2"]"Tıklayarak" Kazanın o. "E-Mail Okuyarak" Kazanın o. "Kayit olarak" Kazanın o. "Satın Alarak" Kazanın 1-. "5 USD Üyelik Bonusu" o. "7 Alt Sıraya Kadar Komisyon"

[SIZE="2"]HERKEZ BURAYA KAZANÇ SİSTEMİNE ÜYE OLMAK İÇİN [SIZE="4"][COLOR="Blue"]

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <