Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

***** Şeklindeki şifreleri görün - Password Decrypter

> 1 <

IV
Assassin

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5116 ileti
Yer: Kayseri
İş: Öğrenci
Kayıt: 12-08-2007 08:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #303083 27-05-2008 18:38 GMT-1 saat    
Yazılım sayesinde ***** şeklindeki şifreleri kolaylıkla görebilirsiniz. Evet, gerçektende bu harika yazılım ile bu işlemi yapabilmek çok kolay, istediğiniz bir şifreyi bu yazılım sayesinde görebilirsiniz yani yazılım sayesinde ***** şeklinde saklanmış şifreleri kolaylıkla görebilir ve orijinal halini alabilirsiniz. Yazılımı parolanızı daha önceden giren ancak unutan bütün kullanıcılara öneriyoruz.

Örnek verecek olursak yazılımı kullanmak için ne olmalı, yani yazılımı hangi durumlarda kullanabilirsiniz yazılım ne gibi durumlarda size fayda sağlamaktadır bunu bir öğrenelim önce. Yazılım sayesinde bilgisayarınızda önceden girdiğiniz ancak unuttuğunuz ve o giriş yaptığınız yerde duran ama şifrenin ne olduğunu bilmediğiniz ***** şeklinde görünen gizlenen şifreleri nu yazılım ile kolaylıkla açabilirsiniz...

Yazılım tamamen ücretsiz bir şekilde dağıtılmaktadır, ancak yazılımı ne yazık ki bilgisayar korsanları sık bir şekilde kullanmaktadırlar, yani yazılımı en çok hackerlar kullanıyor ama lütfen siz siz olun bu yazılımı iyi bir niyetle kullanın yazılımı kötü amaçlar için kullanmayınız, ve bu tür kötü niyetle bu yazılımı kullanan ve kullanacak olan kişileri de kınıyoruz.

Ve son olarak da önemli bir not vermek istiyoruz;
Yazılımı sisteminize kurdunuz, ama bazı Antivirüs ve Güvenlik yazılımları programın çalıştırılması esnasında güvenlik uyarısı verebilir. Bunu lütfen ciddiye almayınız, herhangi bir zararlı içerik yoktur yazılımda. Programın çalışma prensibi gereği normal bir uyarıdır, programın kendisinde virüs, trojan ve benzeri zararlı içerik mevcut değildir.
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) gösterici indir

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sadece Yazık...
> 1 <