Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Kod Değiştirici - Alleycode HTML Editor

kod değiştirici

Forumlar / Teknoloji / Ücretsiz Programlar

 
> 1 <

IV
Assassin

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5116 ileti
Yer: Kayseri
İş: Öğrenci
Kayıt: 12-08-2007 08:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #303257 29-05-2008 10:03 GMT-1 saat    
Kodları en güncel ve en iyi yazılımlardan birisi ile değiştirin. Yazılım gerçek bir kod uzmanıdır, yazılım sayesinde kodlar ile aranız düzelecektir, yazılım kod canavarı olarak da bilinmektedir, yazılım sayesinde istediğiniz her türlü kodu kolaylıkla düzenleyebilir, ya da başka bir şeyler ile halledebilirsiniz. Kodlar ile çok meşgul olanlara önerebileceğimiz bir yazılımdır... Yazılım eski sürümlerinde web site sahiplerine ücretli bir şekilde verilmekteydi, ancak şuan Yeni KlasöR'de en son sürümü ile tamamen ücretsiz bir şekilde dağıtılmaktadır. Yazılımın neden ücretsiz olduğunu tahmin etmek güç ama daha çok şu düşünülüyor; Ücretli olan sürümlerinde kullanıcılarını kaybeden yazılım işi ücretsiz yazılımda bulmuştur ve ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet verince ilgi büyük olmaktadır.

Yazılım birazda ilginç bir yazılım olarak bilinmektedir. Bu yazılımın ilginçtir ki herhangi bir ara yüzü bulunmamaktadır, evet ilginç ama ara yüzü yok. Bu ara yüz resim eklemenize ve metin girmenize yardımcı oluyor, sadece bununla sınırlı ancak zamanla alışabilirsiniz. Bu programın en güzel özelliklerinden biride kodları renklendirmesi, evet renkli yazılardaki kodlarla dikkat çekici bölgeler daha ayrıntılı olacaktır.

Üstelik ASP, CSS gibi popüler dilleri oluşturan kodları yazarken otomatik olarak renklendiriyor. Bu kullanıcısına büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Web sitelerinizi oluşturan HTML sayfalarını birlikte gösteren ağaç görünümü sayesinde herhangi bir sayfaya istediğiniz şekilde ulaşarak sayfa içeriğini değiştirebiliyorsunuz buda bir başka kolaylık. Bu harika yazılım kullanıcısına büyük kolaylık sağlayacak ücretsiz bir yazılımdır...

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Değiştirici İndir

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sadece Yazık...
> 1 <