Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Yorucu Bir Gecenin Ardından

> 1 <

MaYK
Graphic Designer

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 6059 ileti
Yer: Samsun
İş:
Kayıt: 24-02-2007 08:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #304071 06-06-2008 12:13 GMT-1 saat    
Bacaklarınızda geceden kalan yorgunluktan ve ağrılardan kurtulmak için serinletici ayak jelleriyle kan dolaşımını harekete geçirmeniz mümkün.

Sabah saatleri hem cilt hem de saçlar için en mükemmel zamanlardan biridir. O zaman haydi, miskinlikten kurtulma­nın, uzun yaz günlerinin tadına varmanın tam zamanı…
Uzun gecelerden biriydi yine yaşadığınız. Sabah uyandığınız ve aynaya baktığınızda kendini tanıyamadınız. Gözlerinizin al­tı morarmış, cildiniz matlatmış ve yüzünüz şişmiş… Şimdi eski görüntünüze nasıl kavuşacağınızı kara kara düşünmeyi bırakın da bir an önce harekete geçin. Uzun bir gecenin ardından taze ve dinlenmiş biri olarak yeni bir güne “merhaba” demenin hiç de zor olmadığını göreceksiniz. Nasıl mı?

Gözlerinizi açın, gece sona erdi
Hala etrafa yorgun yorgun bakıyorsunuz. Ve bir önceki gece­nin gölgesi üzerinizde; göz altlarınız torbalanmış, yüzünüzde solgun bir ifade… Oysa hızlı bir S.O.S paketiyle kısa sürede ken­dinize gelmeniz mümkün. Birinci adım; göz kremleri. Yeni ürünlerin artık yapmadığı yok. Bileşimlerindeki yoğun nemlen­dirici formülleriyle cildi rahatlatıyor, kafein, gingko içerikleriyle canlandırıyor ve göz altlarında oluşmuş yorgunluk izlerini ta­mamen yok edebiliyorlar. İkinci adım; işaret parmaklarınızla yapacağınız yumuşak basınç hareketleriyle iki dakika içinde göz altlarındaki şişlikten kurtulabilirsiniz. Gözleriniz hala kü­çük mü? O zaman üçüncü adım olarak soğuk göz kompresleri­ne başlayabilirsiniz. Jel maskeler, salatalık dilimleri, çaylı pa­muk ya da gümüş kaşık kompresleri gözlerinizi eski haline dön­dürecektir.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Ulaşmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler...
> 1 <