Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

EmEditor Standard

> 1 <

IV
Assassin

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5116 ileti
Yer: Kayseri
İş: Öğrenci
Kayıt: 12-08-2007 08:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #305239 18-06-2008 16:38 GMT-1 saat    
Web programcıları kolaylıkla ASP, C++, C#, CSS, HTML, Java, JavaScript, JSP, Pascal (Delphi), Perl, PHP, Python, Ruby, SQL, Tex (LaTeX), VBScript, XML, Assembler ve Windows Scriptleri gibi dillerde kodlama yazmak istemez misiniz?

Standart ve başarılı bir kodlama yazılımıdır. Yazılım piyasada birçok sürümü mevcuttur, şuan ki siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz bu sürüm standart sürümüdür yani ücretli olarak yayımlanan sürümüdür bu başarılı yazılımın, Tam bir kodlama ustası olan bu yazılım ile ASP, C++, C#, CSS, HTML, Java, JavaScript, JSP, Pascal (Delphi), Perl, PHP, Python, Ruby, SQL, Tex (LaTeX), VBScript, XML, Assembler ve Windows Scriptleri gibi birçok dilde kodlama yapabilirsiniz hem de kolayca...

Program ile günümüzde kullanılan en çok kodlama dilleri ile istediğiniz kodlamayı yapabilirsiniz, özelliklede kendinizi geliştirme dönemindeyseniz bu yazılım tam size göre gerçektende bu yazılım sayesinde bu tür programlama ve web programlama dillerini bilmeyen kalmayacak gibi, programın kolay ara yüzü sayesinde istediğiniz kodu en kolay yoldan yazabilirsiniz.

Üstelik yazılım hem başarılı hem de günümüzde sıkça kullanılan popüler dilleri destekliyor ve bunların her biri ile en ayrıntılı kodlamaları yapmanıza olanak sağlayan bir yazılımdır. Yazılım sayesinde ASP, C++, C#, CSS, HTML, Java, JavaScript, JSP, Pascal (Delphi), Perl, PHP, Python, Ruby, SQL, Tex (LaTeX), VBScript, XML, gibi popüler dillerle kodlamalar artık çok kolay bir iş haline gelecektir, yapmanız gereken tek iş yazılımı kurmak ve basit ara yüz ile kendinizi kodlamalara bırakmak olacaktır...

Yazılım tek özellikle size gelmiyor daha birçok özelliği olan bu standart yazılımın dikkat çeken bir diğer özelliği ise, yazılım sayesinde sisteminizde kendine uyum sağlayacak bir şekilde web sayfalarında dolaşırken herhangi bir dilediğiniz web sayfasındaki kaynak kodunu yazılım size renkli ve ayrıntılı bir şekilde gösterir. Küçük boyutlu ve tamamen kullanıcı dostu bir yazılımdır.

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sadece Yazık...
> 1 <