Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Skale Tracker

> 1 <

IV
Assassin

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5116 ileti
Yer: Kayseri
İş: Öğrenci
Kayıt: 12-08-2007 08:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #305241 18-06-2008 16:39 GMT-1 saat    
Ses platformunda değişiklik zamanı, bu yazılım ile sesin ne olduğunu anlayacak ve derinliklerine inip yeni efektler ile süper işler yapacaksınızdır. Yazılım çok değil iki sene önce ortaya çıkmış bir yazılımdır, ancak yaptığı işler sayesinde günümüzün son sürüm yazılımlarına taş çıkaran özellikleri ve başarısı ile dikkat çeken bir yazılım olmuştur ve de hala olmaya devam ediyordur. Yazılım ile yep yeni sıfırdan harika bir müzik oluşturabileceğiniz gibi önceden var olan bir müziği tanınmaz müthiş bir hale getirebilirsiniz...

Yazılımı bir nevi DJ programı olarak görebilirsiniz ama sıradan bir DJ programına oranla daha fazla iş yapan daha kaliteli ve başarılı bir yazılımdır. Yazılımım oluşturduğu müzikler gerçektende çok müthiş ve hayranlık uyandıracak cinstendir, tabi bunun bu halde yada daha harika bir halde olması sizin elinizdedir, ne kadar başarılı ve hayal gücünüz derin olursa ortaya çıkacak olan çalışmada bir o kadar harika olacaktır.

Yazılımda harika bir mixerde bulunuyor bununla müthiş işler başarabilirsiniz. Yazılımın kullanıcı ara yüzünü istediğiniz gibi yapabilirsiniz geniş skin desteği sayesinde istenilen kullanıcı ara yüzünü istenilen grafiksel görünüm şölenini yazılıma aktarabilirsiniz. Yazılım ile inanılmaz işler başaracaksınızdır. Kullanıcıları bu yazılıma pitbull ismini koymuşlardır, ayrıca tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sadece Yazık...
> 1 <