Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Calc Pilot

> 1 <

IV
Assassin

grup tuttuğum takım
Yarbay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 5116 ileti
Yer: Kayseri
İş: Öğrenci
Kayıt: 12-08-2007 08:15

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #307434 06-07-2008 13:05 GMT-1 saat    
Matematik işlemlerini kolaylıkla halletmenizi sağlayacak bir hesap makinesidir. Matematik programları ile ismini duyuran Calc serisinin en iyi ve en yeni yazılımlarından birisidir. Hesaplama ve matematik konularında en büyük yardımcınız olacak bir yazı editörü. Matematik ve geometri konuları ile ilgileniyorsanız bu yazılımı gerçektende çok ama çok seveceksiniz, yazılımın size sunduğu birçok kolaylık ve yenilik bulunmaktadır. Yazılımın matematik ve geometri ile alakalı olan özellikleri sayesinde yazılımı çok ama çok seveceksiniz özelliklede matematik ve geometri alanında bilgisayarları ile ilgilenmeyi tercih eden kullanıcılar için sunulacak tasarım harikası bir yazılımdır.

Yazılım ile birçok matematik işlemlerini bilgisayarınızda yapmanın keyfine varacaksınız ve bunun ne kadar zevkli bir konu olduğu anlayacaksınız yazılımın siz değerli kullanıcılarımıza sunduğu birçok şey bulunuyor, özelliklede matematik ve geometri konularını bilgisayar ortamına taşıyan bu yazılım ile kolay zor birçok matematik ve geometri işlemlerini seve seve yapacaksınızdır. Yazılımın profesyonel ve standard birçok sürümü bulunuyor bunlarla birlikte gerçektende alternatif zorluğu da çekmeyeceksiniz.

Yazılım ile kısaca belirtecek olursak poligonlar, vektör çizimleri, objektif ölçümleri, integral işlemleri v.b. gibi işlemleri kolaylıkla hiç yorulmadan halledebileceksiniz, pratik, kolay ve profesyonel bir yazılım ve bir o kadarda kullanıcısını memnun bırakacak özellikler taşıyan bir yazılımdır. Ve daha birçok sürümü ile sizlerle...bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Sadece Yazık...
> 1 <