Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

PS3 ucuzlayacak mı?

> 1 <

MaYK
Graphic Designer

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 6059 ileti
Yer: Samsun
İş:
Kayıt: 24-02-2007 08:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #319464 18-08-2008 06:21 GMT-1 saat    


Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan oyun fuarında Sony'nin PlayStation 3'ün fiyat değişikliği konusunda açıklama yapması bekleniyordu. Açıklama daha erken geldi.

Yakın geçmişte Microsoft'un Xbox 360 fiyatlarında indirime gideceğini açıklamasıyla gözler PS3 yakasına doğru çevrilmişti. 20-22 Ağustos'ta Leipzig'te düzenlenecek olan oyun fuarında Sony'nin ilgili açıklamayı yapması ve PS3 fiyatlarıyla ilgili politikasını açıklaması bekleniyordu. Ancak basın sözcüsü Nick Caplin açıklamayı daha erken yaparak oyunseverleri üzdü.

"Böyle bir şey olmayacak. Eğer fuara bu haber için gelecekseniz hayal kırıklığı yaşarsınız" diyen Caplin, şu anki satış rakamlarından ve fiyatlandırmadan memnun olduklarını dile getirdi.

Buna karşın son 1 yıl içerisinde Sony 9.24 milyon konsolun satışıyla 11 milyon olan tahmini satış rakamının gerisinde kaldı. Hedefini değiştiren şirket bu yıl sonuna kadar 10 milyon konsolun satılmasını amaçlıyor.

Japonya'da da Xbox atağa kalktı

Öte yandan bir diğer ilginç haber de Japonya'dan geldi. PlayStation'ın anavatanında Microsoft'un Xbox 360 satışları PS3 satışlarını geçmeyi başardı.

Haftalık raporların değerlendirmesinin alındığı tabloda 10 Ağustos'a kadar Microsoft 28.116 konsol satarken PS3 ise 10.705 konsol satışında kaldı. Bir diğer konsol Nintendo'nun Wii'si ise 14 Ağustos itibariyle 41.044'lük satış rakamıyla ilk sırada yer alıyor.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Ulaşmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler...
> 1 <