Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Her türlü objeye hareket katın!

> 1 <

Hengmen
// PCkopat <--

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1713 ileti
Yer: İst / Sarıyer
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-02-2008 13:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #323127 10-09-2008 14:22 GMT-1 saat    
Adobe Türkiye distribütörü Medyasoft, Adobe After Effects CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu'nu yayınladı.

Kılavuz, istenilen her türlü objeye hareket kazandırabilen ve video prodüksiyon şirketlerinden reklam ajanslarına kadar, görsel efekt kullanılan tüm mecralara hitap eden After Effects programında uzmanlaşmayı sağlıyor. Toplam 14 dersi içeren ve After Effect kullanıcılarının, sayısız ipucu ve teknikle, programı çok daha verimli kullanabilmelerini sağlayan bu kılavuz, sinema, video, DVD, Web ve mobil cihazlarda kullanıma yönelik hareketli grafiklerin nasıl oluşturulduğunu, düzenlendiğini ve optimize edildiğini gösteriyor.

After Effects Kılavuzu, anahtar karelerin eklenmesi ve hazır ayarların kullanılmasından, hareket izleme ve arka planı saydamlaştırma tekniklerine kadar hem temel konuları, hem de ileri seviye teknikleri öğretiyor.

Platform bağımsız olarak hem PC'de, hem de Mac'lerde çalışabilen After Effects programına ilişkin kılavuz ile kullanıcılar, görüntülere ve metinlere animasyon uygulama, üç boyutlu katmanlar oluşturma, kompozisyonlara efektler ekleme gibi konu başlıklarında hızlı, kolay ve kapsamlı bir eğitim alabiliyor.

Adobe Kitaplığı'nda toplam 6 kitap var

Adobe After Effects CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu'na ek olarak Adobe Yetkili Eğitim Kılavuzları kitaplığında, Adobe Photoshop CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Flash CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe InDesign CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Dreamweaver CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu ve Adobe Illustrator CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu olmak üzere toplam 6 kitap bulunuyor.

Türkçe'ye Medyasoft tarafından çevrilen kılavuzlar, D&R, Alkım, Kabalcı, BeyazAdam ve Megavizyon'dan edinilebilir. Kitaplar ayrıca kitapyurdu.com ve D&R'ın web sitesinden internet üzerinden sipariş edilebilir.veteknoloji

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <