Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Apple, iPod Nano ile renklendi iTunes Türkiye'ye tarih vermedi

> 1 <

Hengmen
// PCkopat <--

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1713 ileti
Yer: İst / Sarıyer
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-02-2008 13:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #323240 12-09-2008 08:32 GMT-1 saat    
Apple, 4'üncü kuşak iPod Nano'yu yıl sonu satışlarını artırmak için 9 farklı renkte 149 ve 199 dolar fiyatla vitrine çıkardı. Apple yöneticileri Türkçe müzik servisi iTunes için tarih vermekten kaçındı..

Apple, Avrupa ve ABD'deki tatil sezonu için 4'üncü nesil iPod tasarımlarını 149 ve 199 dolardan vitrine çıkardı. Yeni iPod Nano modelleri 8 ve 16 GB kapasiteye sahip.

Ekranları büyüyen yeni iPod Nano'lar 9 farklı renkle satışa sunuluyor. Ancak Apple Türkiye'de iTunes servisi sunmuyor. Apple Avrupa Başkanı Pascal Cagni konuyla ilgili sorumuza "Henüz Türkiye ile ilgili kararımız yok. Ancak durumu takip ediyoruz" demekle yetindi. Cagni iPod Touch ve benzeri platformlar için uygulama veya oyun satın almanın mümkün olduğunu sözlerine ekledi.

Şimdiye kadar 160 milyonun üstünde satılan iPod müzikçalar olarak kendisine iyi bir marka bilinirliği yakaladı. Apple İcra Kurulu Başkanı Steve Jobs yeni iPod Nano'ların en ilgi çekici en şık tasarımlara sahip olduğunu iddia etti. Jobs "Genius özelliği ile artık müzik listelerini oluşturmak daha kolay. Artan depolama kapasitesiyle birlikte aradığınız müziği bulmak veya müzik türlerine göre düzenleme yapmak için tek düğmeye basmak yeterli oluyor. iTunes 8.0 yazılımı bu Genius özelliği ile ücretsiz olarak bilgisayara yüklenebilecek" dedi. Jobs daha önce çok eleştirilen çevre kirliliği konusunda tüm ürünlerin geri dönüştürülen malzemeler kullanılarak üretildiğini iddia etti. Genius özelliği müzik tercihlerine göre satın alacağınız şarkılarla ilgili önerilerde bulunuyor. 4'üncü kuşak iPod Nano teknolojik olarak yenilikler içermemekle birlikte makyajlanmış ürünlerin eksikleri devam ediyor. Beraberinde radyo ve ses kayıt özelliği olmayan yeni iPod Nano ürünlerinde ses kayıt ve radyo için aksesuar satın almak gerekiyor.


veteknoloji

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <