Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Servet Kalıyor mu ?

> 1 <

by_onal

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 204 ileti
Yer: turkey
İş: öğrenci
Kayıt: 17-07-2006 15:06

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #332139 21-06-2009 17:34 GMT-1 saat    


Galatasaray'dan Fransa'nın Olympique Marsilya takımına transferinin gerçekleşmesi beklenen Servet Çetin, bu konuda küçük pürüzlerin kaldığını ve Galatasaray'ın menfaatlerini ön planda tuttuğunu söyledi.

Servet Çetin, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, Olympique Marsilya'ya transferinde küçük pürüzler kaldığını ve Fransız ekibinde kulüp başkanının istifasının sorun yarattığını aktararak, ''Menajerlerim görüşmeleri sürdürüyor. Transferi, Galatasaray'ın menfaatlerini ön planda tutarak gerçekleştireceğim. Bence önemli olan Galatasaray'ın tatmin olması. Kulübüm tatmin olursa, ben 'Olur' vermiştim. Çok ufak pürüzler kaldı'' şeklinde konuştu.

Kendisi için verilen bonservis ücretini Galatasaray'ın açıklamasının daha doğru olacağını, ancak iyi bir miktar olduğunu söyleyebileceğini kaydeden Servet, ''Ekmek yediğim kulüplere para kazandırarak gitmek istiyorum. Bu hep böyle oldu, böyle de olacak. Bu durumda aldığım ücret düşük oluyor, ama ben böyle mutlu oluyorum'' dedi.

Hedefinin daha önemli liglerde ve takımlarda da forma giymek olduğunu vurgulayan Servet Çetin, ''Bu iş olursa, Fransa'da top koşturacağım. Oranın ardından Almanya veya İngiltere gibi ülkelerin üst düzey takımlarında da oynamak isterim'' ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da başarılı bir şekilde 2 sezon geçirdiğini söyleyen Servet, ilk geldiği günlerde kafalarda soru işaretleri olmasına karşın, kendisine güvendiğini ve başarılı olduğunu kaydederek, ''Taraftarımız da çok iyi destek verdi. Performansım arttı. Sakatlıkları göze alarak, taraftarımıza layık şekilde elimden geleni yapmaya çalıştım. Fenerbahçe'den sonra gelip Galatasaray'da oynamak her oyuncuya nasip olmaz. Kendimi şanslı olarak görüyorum'' diye konuştu.

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, yönetim kurulu üyeleri ve sarı-kırmızılı camiaya teşekkür eden Servet, onları yurt dışında en iyi şekilde temsil etmeyi istediğini belirtti.

Özellikle dil konusunda sıkıntı yaşayacağını ve bu konuda ihmali olduğunu düşündüğünü aktaran Servet, daha önce Avrupa'ya transfer olan Türk oyuncuların başarılı olması nedeniyle kendi işlerinin kolaylaştığını dile getirerek, ''Eskiden Türk futbolcuları almak için çok düşünürlerdi, ancak şimdi değişti. Şimdi hemen tekliflerini yapıp alabiliyorlar. Transferim gerçekleştiği taktirde, inşallah ben de başarılı olurum ve benden sonraki oyuncular için iyi örnek teşkil ederim'' dedi.

AA

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <