Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Dünyanın en ince projektörü Casio'dan...

> 1 <

mcdarker81

grup tuttuğum takım
Onbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 47 ileti
Yer: McDarker
İş: Öğrenci
Kayıt: 11-01-2009 17:53

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #333578 06-07-2009 16:10 GMT-1 saat    
CASIO, büyük ve kaliteli görüntüyü bir arada arayan kullanıcıların vazgeçilmez tercihi projeksiyon cihazlarına farklı bir boyut kazandırıyor. Casio sunduğu XJ-SC210 ve XJS-50 serisi projeksiyon cihazları ile artık 300" lik bir görüntüyü yanınızda taşımanıza olanak veriyor!

Geliştirilmiş DLP teknolojisi, ve Casio'nun özel tasarımlı Vida tipi lens sistemi sayesinde projeksiyon cihazınız artık sadece bir A4 kağıdı boyutunda. Kalınlığı sadece 4,3 Cm. ( 3,2 Cm. En ince noktada) ve ağrılığı ise sadece 1,8 Kg.Taşınabilir projeksiyon segmentinde çığır açan Casio Projeksiyon Cihazınızı artık notebook çantanızda veya not kağıtlarınız arasında taşıyabilirsiniz.

Boyutları ile ile çığır açan Casio Projeksiyonlar, Usb Port'tan Sunum, Kablosuz Sunum (Wireless) , 2X Optik Zoom gibi son teknoloji ve Casio tarafından geliştirilen görüntü iyileştirme teknolojilerinide bünyesine barındıyor.

Küçük olmasının yanı sıra sergilediği görüntü performansı ve son teknoloji özellikleri üzerinde bulundurması ile tüm dikkatleri üzerine çeken yeni XJ-SC210 ve XJS-50 serisi projeksiyon cihazları ile şimdiden Taşınabilir Projeksiyon cihazları segmentinde liderlik konumuna aday ... Sunduğu görüntü kalitesi ve parlaklık ile ev ve kişisel kullanıma hitap eden projeksiyon cihazlarını da çok zorlayacak gibi gözüküyor. Hem de küçücük boyutlarıyla...


Bunu ilk beğenen siz olun

Hata OluştuMcDarker

> 1 <