Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Gülme Stilinizi Belirlemek Elinizde

> 1 <

crazy-charisma07
By The Hayat...

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1261 ileti
Yer: Sence ?
İş: Avea-iş
Kayıt: 22-03-2008 15:05

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #333814 11-07-2009 19:21 GMT-1 saat    


Hiç kendinizi fotoğrafta görünce şaşırdınız mı? Kim bu fotoğraftaki diye merak ettiniz mi? Belki de bu bana oldukça benziyor ama ben olamam diye düşündünüz. Bu durum hepimize olmuştur. Her şeyin dışında gülümsemek bir beceridir. Ancak güzel bir gülüşe sahip olmanın sırrı gülüş tasarımında saklıdır. Gülümseyişinizin gücünü gösterebilmek, yüz hatlarınız daha da vurgulamayabilmek için Plusdent Diş Kliniği'nde Diş Hekimi olan Mehmet Zahid Kazandı' dan gülüş tasarımıyla ilgili bazı ip uçları aldık.
Hepimiz gülmekten çekinmemeyi hatta gülüşümüzün ahengiyle hatırlanmayı isteriz. Bunun için bize gülüş tasarımını öneren Plusdent Diş Kliniği'nden Mehmet Zahid Kazandı gülüş tasarımı sayesinde kişinin kişisel istekleri ile sağlık ve doğallığı birleştiren bir gülüş tasarlayabildiklerini belirtti. Size yakışacak estetik gülüş ifadesini belirlemeden önce bazı faktörlerin de göz önünde bulundurulduğunu ekleyen Diş Hekimi Mehmet Zahid Kazandı bunların yüz hatlarınız, cinsiyetiniz, yaşınız, gülüş simetriniz, dişlerinizin sıralanışı ve renkleri, dudaklarınız ve dişetlerinizin olduğunu söylüyor ve bize gülüş tasarımında kullandıkları gülüş ifadelerini açıklıyor;

1-Çekici gülüşGençlerin sahip olduğu bu gülüş tipinde ön dişler yan dişlere göre daha uzundurlar. Ancak yan dişlere göre uzun olan bu ön dişler zamanla yıpranır ve boyları kısalırlar. Bu da beraberinde yaşlı bir görünüm getirir. Çekici bir gülümsemeye sahip olabilmeniz için ise ön dişleriniz diğerlerine göre daha uzun olmalıdır.

2-Entellektüel gülüşBu gülüş tipinde ise dişler yatay düz bir çizgi üzerine sıralanmışlardır ve yüze olgun bir ifade verir. Genç bireylerin dişlerinin uzunlukları birbirinden farklıdır. Yaş ilerledikçe ise dişlerin boyları birbirine çok yaklaşır. Bu dezavantajı estetik diş hekimliği sayesinde avantaj haline getirebilir ve olgun ve entellektüel bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

3-Sportif gülüşBu gülüş stilinin her iki gülüş stiline de benzer tarafları vardır. Ön dişler yan kesici dişlerden çok az miktarda uzundur. Sportif gülümseme tasarımı, yüzünüze sıradışı, içten ve sıcak bir ifade kazandırır. Bu gülümseme entellektüel gülümseme kadar ciddi ifadeli değil, çekici gülüş dizaynı kadar genç değildir.

Estetik diş hekimliğindeki gelişmeler sayesinde artık bireylerin eskiden olduğu gibi sadece beyaz, hafif tavşan dişlere sahip olmaları yerine kendi yaşam tarzlarına, yaşlarına uygun bir gülüşe sahip olabileceklerini belirten Kazandı bu şekilde bireyler için en ideal gülüşü elde edebildiklerini de ekledi.


Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Kadınlarımız için asıl mücadele alanı, asıl zafer kazanılması gereken
alan, biçim ve kılıkta başarıdan çok, ışıkla, bilgi ve kültürle,
gerçek faziletle süslenip donanmaktır.
Ben muhterem hanımlarımızın Avrupa kadınlarının aşağısında kalmayacak,
aksine pek çok yönden onların üstüne çıkacak
şekilde ışıkla, bilgi ve kültürle donanacaklarından asla şüphe etmeyen
ve buna kesinlikle emin olanlardanım.


‘Ey kahraman Türk kadını!
Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın’


Mustafa Kemal Atatürk

TehçizaT

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 157 ileti
Yer:
İş: ö
Kayıt: 20-06-2009 18:28

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#333861 13-07-2009 03:48 GMT-1 saat    
TşKKüRLer..!!

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <