Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Monitör Teknolojisinde Devrim!

> 1 <

Assasin

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2082 ileti
Yer: Manhattan
İş: Öğrenci
Kayıt: 25-03-2006 08:01

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #336784 01-08-2009 00:37 GMT-1 saat    


Avrupa'nın bilgi teknoloji lideri Fujitsu Siemens Computers Çevre dostu BT uygulamalarında da öne çıkıyor
Fujitsu Siemens Computers'in doğal kaynakların sürdürülebilir şekilde korunmasına ve küresel iklim değişikliğinin yavaşlatılmasına katkıda bulunan çevre dostu ürünleri, enerji tasarrufu ile hem kullanıcıya hem de ekonomiye fayda sağlıyor.

Doğal kaynakların sürdürülebilir bir şekilde kullanılması ve çevrenin korunması bilinci küresel düzeyde giderek artarken bu konuda sorumlu davranan kurum ve kuruluşlar örnek uygulamaları ile dikkat çekiyorlar. Çevre dostu BT uygulamaları ile ön plana çıkan Avrupa'nın lider Bilgi Teknolojileri kuruluşu Fujitsu Siemens Computers, büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlayan, üretiminde çevre kirliğine yol açan malzeme kullanımını minimum düzeyde tutuyor

Fujitsu Siemens Computers, “Çevre dostu BT” yaklaşımı doğrultusunda doğal kaynakların korunmasına ve küresel iklim değişikliğine karşı çalışmalara katkıda bulunuyor, enerji tasarrufu ile kullanıcı ve ekonomi için değer yaratıyor.

Monitör teknolojisinde devrim: Sıfır Watt – Sıfır Enerji tüketimi

Fujitsu Siemens Computers'in Çevre dostu BT alanında 20 yıllık birikiminin en çarpıcı örneklerinden biri, yeni Sıfır Watt Monitörler. Normal bir bilgisayar ekranı, “uyku” konumunda iken 6 Watt'a kadar enerji tüketirken, Sıfır Watt Monitörler, isimleri gibi hiç enerji tüketmiyor. Prototipin güç kaynağı biriminde bulunan ve PC tarafından kontrol edilen bir düğme sayesinde, bilgisayar "güç tasarrufu" moduna geçtiğinde, ekrana giden elektrik tamamen kesiliyor.

Fujitsu Siemens Computers Sıfır Watt – Sıfır Tüketim çözümlerini SCALEOVIEW geniş ekran formatına entegre ederek 2008 yazında tüketicilere sunmayı hedefliyor.

Bilgisayarınız çevreyi koruyor mu?

Çevreci özellikleri ikinci neslinde daha da artırılan “Yeşil PC” SCALEO çevreyi koruyor. Tüketicilerden ve sektör profesyonellerinden tam not alarak geliştirilen yeni nesil SCALEO “Yeşil PC”lerin ana kartlarında çevreyi kirleten malzeme kullanımı, hemen hemen sıfır düzeyine çekildi. ABD çevre sertifikası "Energy Star 4.0“ şartlarına uyan piyasadaki tek masaüstü bilgisayarı “Yeşil PC” SCALEO, özel yazılımıyla ortalama PC'lerden % 27 daha az enerji tüketiyor ve çok daha sessiz çalışarak gürültü kirliliğini büyük oranda engelliyor.

SCALEO “Yeşil PC”, Pentium® Dual Core E2140 Intel® işlemci ve 2 GB sistem belleğinin yanı sıra Windows Vista® Home Premium Microsoft işletim sistemiyle satışa sunuluyor.

Çevre dostu yaklaşım ve yenilikçi teknoloji ödül kazandırıyor

Sıfır Watt – Sıfır Tüketim monitörler ve SCALEO “Yeşil PC”ler çevre koruma, enerji tasarrufu ve tüketici ekonomisi alanında gerçek bir “muhteşem ikili” oluşturuyor. Bu ikili, şimdiden sektörün prestijli ödüllerine isimlerini yazdırmaya başladı.

Her iki ürün de, CeBIT PreView Ödüllerini kazanma başarısını gösterirken, SCALEO “Yeşil PC” ayrıca "Blue Angel" ve "Nordic Swan“ ödüllerine layık görüldü.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştualemci

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1836 ileti
Yer: Ankara
İş: Muhasebe
Kayıt: 11-05-2006 04:54

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#336890 01-08-2009 15:05 GMT-1 saat    
Ne fark yapar mönitör değilmi hepsi

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Kan kaybedîyør hayatım.Can çekîşîyør hayaLLerîm..Gîdîyørum..yanLış hayat Døğru yaşanmaz asLında..öğreniyorumSEFA NERDESİN

Assasin

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2082 ileti
Yer: Manhattan
İş: Öğrenci
Kayıt: 25-03-2006 08:01

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#336928 01-08-2009 16:16 GMT-1 saat    
bu çevre dostu ama

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu> 1 <