Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Xbox'tan Dev Güncelleme

> 1 <

Hengmen
// PCkopat <--

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1713 ileti
Yer: İst / Sarıyer
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-02-2008 13:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #337377 02-08-2009 18:05 GMT-1 saat    
Microsoft: Xbox Summer 2009 güncellemesi
Yaşar Tuna ZorluMicrosoft oyun konsolu için yenilikler getiriyor. Kimi özellikler gerçekten de hoşunuza gidecek.


Microsoft Xbox'tan günümüze kadar birçok özelliği yeni modellerine ekledi. Konsol yönetiminden Xbox avatarına, çevrimiçi oyun indirmeden Netflix'e bir çok güncelleme ile kendini sürekli yeniliyor.

En son güncelleme ile birlikte Netflix kullanıcıları çok sevindi. Çünkü güncelleme sayesinde Netflix kullanıcıları beğendikleri videoları bilgisayar başına geçip ekstra bir işlem yapmadan "Watch Instantly" başlığı altına ekleyebiliyorlar.

Ayrıca Live Gold üyeler 7 arkadaşı ile birlikte sanal salonda film seyredebiliyor. Microsoft'tan yapılan açıklamaya göre güncelleme video oynatım sürecini özellikle bant genişliği sorunu yaşayan kullanıcılar için daha kolay hale getiriyor.

Kullanıcılar kendi karakterleri için yeni elbise tasarımlarını da bu sayede edinebiliyorlar. Ceket, pantolon, tişört ve ayakkabı. Gerekli her şey ulaşılabilir halde.

İkinci güncelleme

Diğer bir güncelleme ise oyun alanında yaşandı. Xbox kullanıcıları şuan itibari ile kısıtlı da olsa, Ağustos ayından itibaren birçok oyunu Xbox'larına indirip eğlencenin tadına varabilecekler. Bu oyunlar arasında Grand Theft Auto ve Splinter Cell gibi alanında başarılı olanlar da mevcut. Kullanıcılar rahatlıkla istedikleri oyunu satın alıp, sabit disklerine indirip saklayabilecekler.

Bunların yanı sıra küçük gelişmelerde yapıldı. Kullanıcı oyun derecelendirmesi, Xbox partileri zamanında öğrenebilmek için birkaç iyileştirme ve video,ses alanında kullanıcıların performans artırımı yapabilmesi için varsayılan değerlerin değiştirilebilme özelliği de bu yeniliklere örnek.

Microsoft'a göre Facebook, Twitter ve Last.fm'de yakın zamanda Xbox'ın desteklediği yenilikler arasında olacak. Xbox kullanıcıları

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) izleme sürümü isterse test edebilirler ya da final sürüm için Ağustos'un 11'ini bekleyebilirler.


veteknoloji

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <