Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Hadi yat kızım yat, hayat sana küseli çok uzun zaman olmuş

> 1 <

FuRKaN216

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 7836 ileti
Yer: lere tükürmeyin tükürülcek o kadar surat varken:D
İş: de bu benim profilim:)
Kayıt: 13-12-2006 18:56

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #340274 19-08-2009 08:57 GMT-1 saat    
Hadi yat kızım yat, hayat sana küseli çok uzun zaman olmuş. Sen zamanı tüketeli, zaman seni unutalı vakti geceyi geçmiş. Kala kalmışsın bir başına, yalnız, umutsuz ortalıklarda. İçki şişelerinde arama yalnızlığını yüreğine sor neden diye.
Umudu arama boşuna cam bir vazoda. O senin içinde gizli, sakladığın cenneti senden başka kimse bulamaz biliyorsun. Anahtarını hangi kör kuyuya attıysan daldır elini o balçığın içine ve bul karanlığında.
Saklı cennetlerini umudundan başka kimse bulamaz biliyorsun. Yakılan mektupların yenisi yazılır ama yakılan umudunun yenisi yeşermez anlamalısın. Yeşerse de eski görkeminde olmaz. İdrak etmelisin artık yakılan her umut eskiyi aratacak sana.
İzbe bir meyhanenin saklı bir köşesinde eski bir masada oturmuş son içkini yudumlarken arama mutluluğu boş bardaklarda. Aslında aradığın mutluluk, gerçek yüreğinde aradığın mutluluk sakladığın cennetinde, köhne sokaklarında değil.
Hayallerini salıverme ıssız sokaklarına. Onlar hep kilitli hep gizemli kalsın yüreğinde olması gerektiği gibi. Kalan günlerini saymakla uğraşma. Bilirsin sayılan her gün ızdırap her gün bitmeyen öfke, sayılan her gün sonsuzluktur içinde.
Sevgini biriktirme yüreğinde. O saklanması gereken bir gerçek değil oysa. Anlatmalısın! boş kaldırımlara, taş duvarlara, soğuk fayanslara, yüreğinin gözlerine anlatmalısın.
Gidilen her yolun bilmelisin ki bir dönüşü vardır, çıkılan yokuşun bilmelisin ki birde inişi vardır, aşılan her engelin bilmelisin ki aslında geçilen bir patikası vardır. Saklama yollarını içinde, saklama yokuşlarını gözlerinde ve sakın saklama patikalarını yüreğinde.
Koşulsuz anlatma zamanıysa şimdi. Geçerli bir mazeretse sevgi, o zaman yüreğini isterim. Benim olan, benimle atacak, nefesime karışacak nefessini isterim sonsuzluğuma. Yoksa eğer sonsuzluğumuz hiç girmemişimdir zaten ben senin hayatına gereksiz…

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <