Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Evinize Tazelik Katacak Fikirler

> 1 <

Assasin

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 2082 ileti
Yer: Manhattan
İş: Öğrenci
Kayıt: 25-03-2006 08:01

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #343226 03-09-2009 18:17 GMT-1 saat    
İlkbahar evinizi sadece bir haftasonunda ve makul bir bütçeyle yenilemek, ona tazelik katmak isterseniz, aşağıdaki 10 fikirden 3´ünü hemen devreye sokun. Mobilyalarınızı yeniden düzenleyin Mobilyalarınızı çekerek duvardan uzaklaştırın. Mobilyaları köşe açılarını kullanarak yerleştirmeyi deneyin. Örneğin dar bir oturma odasına diyagonal olarak çaprazlamasına yerleştirilen bir kanepe, odayı olduğundan çok daha geniş gösterecektir. Aksesuarlarınızı gruplayın En sevdiğiniz koleksiyonlarınızı çıkarın ve odanıza kişiliğinizi

yansıtın. Üç ya da beş takımdan oluşan birbirine uyumlu aksesuarlarınızı sergileyeceğiniz bir alan bulun. Takımların düzenleme biçimlerini değiştirerek denemeler yapabilirsiniz.


Örtü ya da battaniyelerle odanıza renk katın
Dekoratif yastıklar gibi örtü ve dokuma battaniyeler de mobilyalarınıza doku katar. Piyasada natürel malzemelerden, elde dokunan bu tür kumaşların birçok çeşidi bulunuyor. Siz de zevkinize uygun bir deseni ve stili tercih edebilir ve yaşadığınız yeri renklendirebilirsiniz.


Duvarınızı boyayın
Odanızın bir duvarını en sevdiğiniz renge boyayarak duvarı odanızın merkez noktası haline getirin. Boyadığınız duvara ilginç tablolar asın ve bu alana hoş mobilyalar yerleştirin. (Duvarda kullandığınız rengin odada yer alan birçok obje ve kumaşla uyumlu olmasına dikkat edin.)


Tablo ya da ayna asın
Odanıza beğendiğiniz ressamların tablolarını asarak, kişiliğinizi ortaya çıkarın. Resim çerçevelerinin gösterişli olanlarını tercih edin. Odanızda ayna kullanmak istiyorsanız aynayı, ışığı ve aynı zamanda hoş bir manzara ya da ilginç bir mimari objeyi yansıtabileceği bir yere yerleştirmeyi deneyin.


Dekoratif yastıklardan vazgeçmeyin
Dekoratif yastıklar kullanarak odanıza kolay yoldan doku ve desen katabilirsiniz. Bunun gibi tüm odanız köklü bir değişikliğe henüz hazır değilse, kanepe ya da sandalyelerinizi renklendirecek bu tip dekoratif yastıkları kullanabilirsiniz.


Lambalarınızı değiştirin
Lambalar, bir odanın modasının çoktan geçtiğini haber veren muhtemelen evinizdeki tek eşyadır. Yeni ve modern tasarımlı aydınlatmalarla odanızda hoş ve tümüyle farklı bir hava yakalayabilirsiniz.


Bitkilerle yeşillenin
Yeşillikler ve çiçekler her zaman için odanıza taze bir nefes getirir. Eğer canlı bitkilerin bakımı konusunda kendinize güvenmiyorsanız, suni çiçek ve ağaçları tercih edebilirsiniz. Suni çiçeklerin kaliteli olanlarını gerçeklerinden ayırt etmek artık gerçekten zor.


Odanızın bir bölümüne halı serin
Halının yer aldığı bölge bir sohbet alanı yaratmanın en mükemmel yoludur. Odanıza uyan bir halı tercih edebilir ve bunu fiskos sehpanızın altına serebilirsiniz.


Fazlalıkları eleyin
Odada yer alan fazla eşyalar, odanın istenen görünüm ve etkiye sahip olmasını engeller. Odanın adeta kişiliğini yok eden ortalıktaki kağıt, oyuncak ve diğer fazlalıklarınızı koymak için odanızda saklama alanları yaratın.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu> 1 <