Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Alkolsüz Bira İçip Camii Duvarına Sızanlar !

> 1 <

ReSSaM

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 235 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 21-07-2007 13:28

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #345222 26-09-2009 04:27 GMT-1 saat    
Helal yoldan İÇİYORUM!

Bu yazımı bütün kompleksli camianın, firmaların, medyanın, modacıların, tesbihçilerin, ayyukacıların, tellalcıların, zapçıların, tekkecilerin, cemaatlerin, devrimcilerin, heyyamcıların, goygoycuların, conconların, güllü yasin satıp taklitlerinden sakındığımız tüccarların, mahallenin ekmeğini kemanla, elin eşeğini ilahi ıslıklar çalarak arayan Jan Valjan kılıklı entellerin ŞEREFİNE kaldırıyorum.

Bre zındık diyerek fındık çuvallarını götürenler ŞEREFE, bre melun diyerek cami beğendiremediğimiz denize nazır bankları minber olarak görmek isteyen JUL SEZAR bozması İMAMLAR ŞEREFE, bre gafil diyerek çiğ laiklikleriyle iktidara lebbeyk şakıyan cumhuriyet mevlidhanları ŞEREFE...

İki örtülü alırız bohem takılırız üçüncüsü molla kaçar edebiyatıyla camianın aboneliğini kazanan kesekağıtçı gazeteler ŞEREFE…(!) diyordu feride. Fincancı katırlarını ürkütmeyelim diyerek bedevilikle develerin karnından alt yazı geçiren çok müstesna efendiler ŞEREFE.

ÜSTADIM SİZ İÇECEKSİNİZ HIG... SİZLER DE İÇMİŞ GİBİ GÖRÜNECEKSİNİZ..

“Bu yazıyı ayık kafayla yazdığımdan emin olmak isteyenler olacaktır eminim” diyordu feride. “Umulur ki dinlerini zaaflarıyla devşirenler enderunu kompleks otellerinde pijamalarıyla teheccüt satan ve gözleri yaşaran münezzeh şahsiyetleri Gıcıklayan bir yazı olmuştur” diyordu feride.

Şimdi Allah rızası için mi içeceğiz!? Allah rızası için mi alkolsüz sirklerde arkamızdan gülüşen kitleye bu kadar KOMİK görünmek. Sırada HURMA LİKÖRÜ mü göreceğiz. Anlamadım bu alkolsüz arpa kupaları hangi piyasaya sürüldü? Hocam akşam fazla kaçırmışım AMİN. Hocam bu arpanın da suyunu çıkardık biiznillah alkolü yok Amin! Hocam bunların drajesi çıksın bir tek atalım Amin!

İnsan sarhoş olmak için içiyorsa “dürüst” hatalıdır… İnsan zemzem fıçısını saklayıp saman altından secde ediyorsa ve organik arpa suyunu götürüyorsa kimin dininden ve kimin kompleksinden şüphe edileceği mutlak ortadadır diyordu Feride.(!)

Esra Elönü / "Feride'nin Günlüğü" adlı makalesinden...

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <