Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Samsung'tan akıllı telefon

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347650 14-11-2006 08:03 GMT-1 saat    
Samsung'tan akıllı telefon

Samsung i750, telefonunu iş amaçlı kullananların yeni gözdesi olmaya aday. 416 Mhz Intel işlemci, 128 MB flash bellek, 64 MB SDRAM ve T-Flash özelliği bulunan Samsung i750, Microsoft Pocket PC 2003 second edition işletim sistemini kullanıyor.
i750'nin 128 KB'lık yedek bellek yuvası sayesinde, kullanıcının tüm uygulamaları saklanarak pilin tükenmesinden kaynaklanabilecek veri kayıplarının önüne geçiliyor. Powerpoint, Excel, Word ve diğer Office belgelerini görüntüleyebilen i750, TV çıkışı sayesinde belge, sunum, resim ve videoların televizyon veya projektöre bağlanarak görüntülenebilmesine de olanak veriyor.

Windows tabanlı Samsung i750, Windows Media Player 10 uygulaması sayesinde AAC, AAC , MP3 ve WMA gibi popüler medya formatlarını destekliyor. Windows Media Player 10'nun grafik ekolayzırı ile i750'nin sunduğu dual stereo hoparlör, 3D ses (SRS WOW) ve Bluetooth stereo desteği sayesinde müzik dinlemek kullanıcılar için keyifli hale geliyor. Samsung i750'nin oto fokus, makro ve 4x dijital yakınlaştırma özelliği bulunan 2 megapiksellik CCD kamerası ile kullanıcılar renkli ve yüksek kaliteli jpeg resimler 2,4' QVGA video çekimi yapabiliyor.

Samsung i750'nin iş dünyasına sağladığı kolaylıklardan bir diğeri olan yerleşik kartvizit tarayıcı sayesinde kullanıcılar kartlar üzerindeki bilgileri tek tek yazmaktan kurtuluyor. Bu zahmetli işlem, telefonun tarama ve otomatik karakter tanıma (OCR) desteği sayesinde saniyeler içinde halloluyor. Samsung i750'yi diğer PDA'lardan ayıran özellikler arasında akıllı telefon tuşlama ve dokunmatik ekranın yanı sıra, ses ve görüntü cihazları için uzaktan kumanda desteği de bulunuyor. Telefonun web'de rahatlıkla gezinmeyi sağlayan HTML tarayıcısı ile, e-postalara her an ve her yerden ulaşmayı mümkün kılıyor. Ürünün fiyatı yaklaşık 650 Euro KDV olarak belirlenmiş. Detaylı bilgi için samsungmobile.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <