Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Windows Vista'yı Trend Micro koruyacak

> 1 <

developer
Yeni Klasör!

grup tuttuğum takım
Binbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3803 ileti
Yer: İstanbul
İş: pek çok
Kayıt: 20-12-2005 22:57

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347663 11-12-2006 08:48 GMT-1 saat    
Bilgi güvenliği alanında dünyanın lider firmaları arasında yer alan Trend Micro, "OfficeScan" ve "Internet Security" adlı ürünlerinin "Windows Vista" işletim sistemine uyumlu beta sürümlerini hazırlayarak kullanıma sundu.

Antivirüs çözümleri, bireysel ve kurumsal kullanıcılara yönelik bilgi güvenliği ürünleriyle tanınan Trend Micro, Microsoft'un yeni işletim sistemi "Windows Vista"yı güvenlik altına aldı.

Firma, kurumsal masaüstü güvenlik çözümü "Trend Micro OfficeScan" ve bireysel kullanıcılara yönelik çözümü "Trend Micro Internet Security" ürünlerinin "Windows Vista"ya uyumlu beta sürümlerini hazırlayarak kullanıma sunduğunu duyurdu.

Beta sürümlerin duyurulmasıyla ilgili olarak bir değerlendirme yapan Trend Micro Türkiye Ülke Müdürü Luc-Erol Alptuna şunları söyledi: "Trend Micro, 'Windows Vista'nın geliştirilmesi sırasında Microsoft ile yakın işbirliği içinde çalışarak beta sürüm kullanıcılarının güvenliğini sağlayan çözümler geliştirdi. Trend Micro olarak Microsoft işletim sistemlerinin güvenliğini yaklaşık 20 yıldır başarıyla sağlıyoruz. 'Vista' kullanıcıları da, bilgisayar sistemlerinin güvenliği için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Trend Micro'ya sonuna kadar güvenebilirler. 'Vista' uyumlu 'Trend Micro Internet Security' çözümümüzün 260 binin üzerinde kullanıcı tarafından indirilmesi de bu güvenin açık bir ifadesidir."

Microsoft Güvenlik Teknolojileri Başkan Yardımcısı Ben Fathi ise "Trend Micro'nun erken davranarak 'Windows Vista' için çözüm geliştirmesinden memnuniyet duyuyoruz. Trend Micro, yeni işletim sistemimizin geliştirilmesi sırasında hep yanımızda oldu ve bizimle birlikte çalışarak güçlü güvenlik çözümleri geliştirdi. Güvenlik konusunda işbirliği yaptığımız ortaklarımız, Microsoft ürünlerinin geliştirilme aşamasından kullanıcıya ulaşmasına kadar önemli roller üstleniyor. Trend Micro gibi ortaklarımızın katkılarıyla, kusursuz entegrasyon özelliklerine sahip, yüksek kaliteli ürünleri kullanıcılarımıza sunabiliyoruz."

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <